Будівництво котеджів: основні етапи та особливості процесу

Котедж – це кількаповерховий будинок, який зведений з якісних будівельних матеріалів та супроводжується індивідуальним проектуванням. Площа таких будівель становить від 100 до 150 м2 на один поверх. Будується він, як правило, в спеціальному котеджному містечку, яке має єдину спільну для всіх комунікацію. Така особливість вимагає ретельного планування всіх етапів спорудженням. Грамотно скласти план зведення та ефективно запровадити його в дію можливо тільки із залученням кваліфікованих фахівців, знайти яких пропонується в спеціалізованих компаніях.

Основні етапи будівництва котеджів

Будівництво котеджів – це складна багатокрокова справа, яка складається з кількох головних ключових стадій.

 1. Вибір земельної ділянки. Земля, на якій буде будуватися споруда, в першу чергу повинна бути у приватній власності та мати дозвіл на житлове будівництво. Зведення котеджного будинку починається з аналізу ґрунту та оцінки екологічної обстановки. Правильне визначення стану ділянки є гарантом прийняття доречних архітектурних рішень стосовно фундаменту та будівельних матеріалів.

 2. Проектування. Будівельні фірми пропонують замовникам готові проєктні розробки або складають унікальний план за індивідуальними побажаннями. Тут визначається, з яких матеріалів буде будуватися котеджне приватне домоволодіння та де воно буде розташовано. Також враховуються усі моменти щодо внутрішнього та зовнішнього оздоблення, розміщенню кімнат, прокладки комунікацій та вентиляцій.

 3. Кошторис. Після проведення консультацій та технічного планування визначається приблизна вартість усього процесу з урахуванням витрат на будівельні матеріали. Бюджет на цьому кроці має допоміжне плече, яке використовується у випадку появи недоліків або непередбачуваних ситуацій.

 4. Документування. Усі попередньо узгоджені процеси оформлюються документально у вигляді двостороннього договору. Такий документ завіряється нотаріально та має юридичну силу. Також цей етап передбачає отримання всіх дозволів на будівництво.  

 5. Будівництво. Тут відбувається закладка фундаменту та зведення стін, також встановлюються перекриття та дах. Обов’язково здійснюється первинна обробка внутрішніх приміщень та монтування комунікацій.

 6. Внутрішній дизайн. Це остання стадія будівництва, до якого входять шпаклювання, фарбування, встановлення освітлення та декоративне оздоблення. Внутрішньою оптимізацією займаються дизайнери будівельних компаній. Вони гармонійно поєднують між собою усі елементи, які в комплексі дають домашній затишок.   

 7. Здача об’єкта. Цей етап передбачається прибирання території та вивезення будівельного сміття.

Вищеперераховані кроки вимагають досконального володіння усіма процесами будівництва на кожному рівні. Найкраще справляються з поставленими завданнями будівельні фірми, які роблять все можливе для комфортного проживання в домі.

Особливості будівельного процесу з будкомпаніями

Будівництво приватного будинку або котеджу потребує багато часу та фінансів. Ефективно розпорядитися такими ресурсами реально тільки зі спеціалізованими компаніями, оскільки їх головною перевагою виступає доскональне володіння усіма тонкощами будівельного процесу. 

 1. Оформлення документів. Будпідрядники мають налагоджені зв’язки в усіх державних установах, які надають дозвіл на будівництво. Така особливість дає змогу швидко оформити усі необхідні документи за лічені хвилини, що позитивно впливає на терміни спорудження.

 2. Швидкість. До штату будівельної організації входять кваліфіковані та вузькоспеціалізовані бригади, які оперативно та якісно виконують свою роботу. 

 3. Економічність. Зведення котеджу відбувається по попередньо створення проекту, в якому передбачені усі ймовірні витрати. Такий стратегічний підхід сприяє гарній економії бюджету, а також уберігає власника від незапланованих витрат.

 4. Якість. Будівництво котеджів або приватних будинків проводиться тільки на якісних будівельних матеріалах, які забезпечують надійну експлуатацію споруди впродовж багатьох років.

 5. Економія часу. Майбутні домовласники при співпраці з підрядниками економлять час та свій трудовий резерв, а також оберігають нервову систему від стресових потрясінь та переживань. Завдяки професійному підходу компаній до будівництва котеджів власники можуть зосередитися на внутрішніх питаннях.

До перелічених переваг додається гарантія на здійсненні процедури. Будівельні фірми зобов’язуються виконувати свої завдання надійно, а в разі порушення договору безкоштовно проводять реставраційні заходи.

Хто займається будівництвом котеджів?

Будівельна компанія NewStroy надає широкий спектр послуг з ремонту квартир/офісів та будівництва котеджів/приватних будинків. Фірма працює за попередньо встановленим кошторисом, сума якого в процесі не змінюється та не доповнюється. Всі угоди між замовником та підрядником скріплені договором, в якому вказані гарантійний термін на реалізовані роботи до трьох років (якщо виникнуть проблеми, спеціалісти їх якісно та оперативно виправлять). 

Джерело: https://newstroy.com.ua/uk/stroitelstvo-domov.html