Статті

Не варто недооцінювати важливість цього розділу. Адже, статті - це стисло подані знання через призму власного досвіду. Переглянувши їх, можна своєчасно отримати надзвичайно важливу інформацію, для пошуку якої довелось би витратити море дорогоцінного часу! Переважна більшість статей, які Ви тут знайдете, включені в книгу бізнес-тренера “Трансформація проблем - секретна зброя буддистів!” з циклу “Таємниці Тибету!”. Гарного Вам перегляду!

“ЗА жінок, Наших найкращих в сівіті жінок”.

ЩЕ ОДИН ПОГЛЯД на примітив: Хочу обеззброїти альтернативним підходом тих з лестивих випивших чоловіків, які заливши в своє горло десяту чарку міцної горілки за столом стоячи, п'ють останню чарку вже втрачаючи контроль та дар мови, святково проголошують свій останній фізично і інтелектуально можливий короткий та "змістовний" тост: "За наших жінок! Які з їх слів, як ви знаєте, є найкращими в світі"

З чого починати вивчати буддизм?

Питання і просте, і складне. Звичайно, що у кожного шлях свій, але відкриття всередині робити доведеться самостійно. Але й і без досвідченого Вчителя в буддиській традиції обійтися складно. На Сході це явище знане, як Гуру-Йога.

“Ми - не вмираємо!” - коротка новелла.

А подія наближалася точно неординарна – приліт до Москви Баррі Керзіна, громадянина США та відомого лікаря, але лікаря не простого, а лікаря-ченця, тибетського монаха. Та й це ще не все, бо нас просто так не заманиш! Баррі є монахом-гелонгом, тобто, верховним жрецем! Гелонги добре знаються на медицині, що підсилює їх вплив на інших. Та головне – Гелонг має і право, і здатність посвячувати учнів у вищі духовні сани. Баррі один з небагатьох, хто обізнаний з темою посмертного стану «Тук-Дам», в якому тибетські лами продовжують залишатися живими після зупинки серця та кровообігу ще 21 день. З його лекції ми дізналися, що ми - не вмираємо!

Автор: Володимир Коливай (Volodymyr Kolyvai):

“Знайомтеся: тибетська пульсова діагностика!”

Перша в історії світової медицини трансплантація була зроблена Хамбо-ламою Юрултуєвим, легендарним лікарем тибетської медицини з Монголії. Згідно існуючих фактів, цей лікар пересадив легені молодого вовка Михайлу Романову, представнику царської сім'ї. Лікарі сучасної медицини цей досвід не можуть повторити досьогодні! Дійсно, тибетська медицина - повна таємниць! Пригадую своє перше знайомство з нею...

Автор: Володимир Коливай (Volodymyr Kolyvai):

Чому люди брешуть, що вони вірять в Бога?

Віра потрібна і це - факт! Проте, якщо поглянути глибше, ми відкриємо разючу різницю між тим, як сліпо вірять звичайні люди та тим, чим являється віра для справжніх духовних практиків?..

Автор: Володимир Коливай (Volodymyr Kolyvai):

Про знання та їх походження

Розмова з Володимиром Коливаєм, бізнес-тренером "Анданте", після його офіційної аудієнції з Його Святістю Далай-Ламою XIV!

Автор: Володимир Коливай (Volodymyr Kolyvai):

“Те, про що більшість із нас не знає!”

Ми багато про що не знаємо. А тому й не використовуємо! Проте, подібні знання - це бомба при вмілому застосуванні! Я багато раз і без перебільшень використовував цю легко натреновану здатність. Вона - унікальна у побудові кар'єри на будь-якій посаді! Це я кажу вам, як професійний диригент! Подібні знання я завжди включаю в свої програми. Чому б вам ними не скористатися?

Автор: Володимир Коливай (Volodymyr Kolyvai):

“Це - тільки початок!”

Якщо ми вважаємо себе справжніми людьми, то маємо розуміти і поважати не лише схожих на себе: людей того ж статусу, релігії чи національності!

Автор: Володимир Коливай (Volodymyr Kolyvai):

“Як взяти харизму за бороду?”

Так от, в силу моєї диригентської професії, мені доводилося бачити багато відомих особистостей. Проте, підійти до будь-кого з них і заговорити, як виявилося, справа не така вже й проста. Джон Шоул, з яким Ви мене бачите на цьому фото, до свого титулу «Гуру сервісу №1 в світі» пройшов нелегкий шлях. Та в кого він є легким?

Автор: Володимир Коливай (Volodymyr Kolyvai):

“Сила альтруїзму”

Погляньмо навколо: скрізь, як капкани, на нас чекають матеріальні спокуси. Шокує, що рівень покупної спроможності для багатьох став єдиним видом щастя, наче іншого щастя в світі й не існує. А причиною цього, як не крути, є якесь гіпнотичне бажання матеріальних благ. І кінця-краю, здається, цьому не буде... Це сумно, адже реальність зовсім інша...

Автор: Оксана Литвиненко, CEO

« На початок  <  2 3 4 5 6 >
© Анданте, бізнес-майcтерня 1991-2019
При будь-якому використанні матеріалів,
посилання на сайт www.business-trainings.kiev.ua є обов'язковим.
(044) 496-20-76, 496-20-77
Пошта: 04070, Київ-70, а/с №170
Нижній вал, 7-9, центральний вхід, 3 поверх