Вилазь, поки не пізно!
Жадібність - це найганебніша людська риса. Скільки ж горя всім від цих ненажер?! Жадібні люди - заздрісливі та властолюбиві. Уявіть жадібного святого, жадібного героя, чи жадібного друга свого життя! Правильно розумні люди кажуть: "Це все він через гроші зробив...". Тарас Петриненко якось написав про таких: "Продасть сестру і брата, як буде покупець. Ціна за маму й тата - зелений папірець". Живімо по-іншому!

Жадібність вбиває щастя!

Зі сторони наречена з багатої сім'ї - щаслива, адже вийшла за успішного сина олігарха. Але це лише на перший погляд. Духу в їх сім'ї немає, немає ні чистоти, ні висоти... натомісць, є страх, інколи міщанство, але переважно жадібність і тривога. Це життя в ілюзії, що "гроші зроблять нас щаслививми". Не зроблять. Це ж всього лиш гроші!

Жага до грошей часто викриває людську жалюгідність. Тому, немало "успішних людей світу цього" несамовито вдають з себе щасливих та самодостатніх людей, приховуючи жадібність. Насправді ж - все набагато сумніше. Адже, в глибині свого серця, вщни бояться, бо крадуть, вони приховують, бо заздрять. А розуму жити чесно - невистачає. Вони, навіть усміхаються без радості. А показані зуби - це ще не стан душі, як відомо. А ще, жадібність героїв не народжує! Вийшла заміж за жадібного - вийшла за боягуза... Вийшла заміж за хитрого - вийшла за тривогу...

Тому, такі батьки, навіть, якщо вони бідні, не мають щасливих дітей - доведено.

Тож, бути жадібним - невигідно.Автор: Володимир Коливай (Volodymyr Kolyvai):


© Анданте, бізнес-майcтерня 1991-2019
При будь-якому використанні матеріалів, посилання
на сайт www.business-trainings.kiev.ua є обов'язковим.
(044) 496-20-76, 496-20-77
Пошта: 04070, Київ-70, а/с №170
вул. Глибочицька 40, 3-тій поверх.