Програми

Автор всіх програм: Володимир Коливай, Генеральний директор СП “ІМІДЖ ОСВІТА” при Києво-Могилянській Академії, член Української Асоціації Менеджмент Консультантів та Європейської Бізнес Асоціації, провідний консультант в Україні з питань управління, лідерства та власної ефективнсті. Володимир Коливай є першим в Україні бізнес-консультантом, який відкрив загалу маловідомі науково-психологічні аспекти тибетського буддизму, адаптувавши їх для використання в лідерстві, управлінні та стратегічному менеджменті! Програми, подібні його програмам, активно використовуються провідними університетами світу, такими, як Стенфорд, Гарвард, Оксфорд та іншими. Крім того, Володимир єдиний в Україні, хто мав офіційний прийом у резиденції Далай-Лами XIV та особисто знайомий з провідними консультантами та вченими зі світовим ім’ям.

Чим програми відрізняються? Кожен бізнес-тренер прагне здивувати свою аудиторію чимось цікавим та новим. Від автора: ”Мені пощастило тепер не доводиться робити якихось штучних зусиль. В мене ці знання є. Я маю можливість живого спілкування з надзвичайно харизматичними, всесвітньо відомими представниками “Науки про розум”. Серед багатьох з них - це Річард Девідсон, директор Вайсманської лабораторії, Деніел Гоулеман, автор всесвітньо відомих бестселерів “Емоційний інтелект” та “Фокус” та, звичайно, лауреат Нобелівської премії миру, Його Святість Далай-Лама XIV. Саме цей факт, очевидно, робить мої програми чимось особливими. Крім того, я багато навчаюся. Наприклад, минулого року я мав дві приватні зустрічі та три навчання у Далай-Лами та участь у згаданій міжнародній конференції американського інституту “Mind and Life”, матеріали якої в Україні нікому, крім мене, недоступні. Свої останні програми я наповнюю знаннями, які отримав від поїздки в Стенфорд для глибшого розуміння програм з концентрації, які там, з ініціативи Далай-Лами, уже успішно впроваджені на кафедрах медицини, ІТ-технологій та менеджменту. Саме цими знаннями я і ділюся. Саме вони і відрізняють мої програми. Логічно?”

Впливові відгуки про роботу бізнес-тренера “Анданте”!

Письмовий відгук - це завжди документ. Особливо, якщо він виданий респектабельною організацією, яка має своє ім'я та позитивну репутацію. За багато років роботи "Анданте" мала ряд усних та письмових відгуків. Тут приведені лише декілька останніх, до яких наша команда ставиться з особливою повагою. Забронюйте і Ви собі місце на один з майстер-класів, відгуки про які Ви зараз читатимете!

Вартість корпоративних програм та як замовити корпоративний тренінг?

Всі тренінги розроблені та проводяться бізнес-консультантом Володимиром Коливаєм, генеральним директором СП "ІМІДЖ ОСВІТА", членом Української Асоціації Менеджмент Консультантів (дивіться розділ "Про тренера"). "Коли той, хто має гроші, зустрічається з тим, хто має досвід, то в результаті їх зустрічі той, хто має гроші, отримує досвід, а той, хто має досвід - гроші!"

Як замовити розробку іншої теми для корпоративного тренінгу?

КОРПОРАТИВНІ ЗАМОВЛЕННЯ ОКРЕМИХ ТЕМ. Скільки компаній - стільки й проблем. Тому замовлення окремих тем є абсолютно нормальним явищем. Для "Анданте" - це завжди внесення свіжості в процес роботи. Звертайтеся в "Анданте" і Ви швидко отримаєте професійне вирішення проблеми!

Коротке інтерв’ю з бізнес-тренером про новий (елітний), маловідомий напрямок в лідерстві!

Майстер-класи Володимира Коливая презентують маловідомий напрямок в особистісному рості, управлінні та лідерстві, який сьогодні активно використовується університетами Гарварду, Стенфорду, Оксфорду, Вісконсіну, Бомбею та іншими провідними університетами світу. Вони успішно впроваджені в Європі та Сполучених Штатах на кафедрах медицини, ІТ-технологій та менеджменту. Багато з програм проводяться Володимиром за сприяння Європейської Бізнес Асоціації та Клубу Ділових людей.

ТРЕНІНГ: ЕФЕКТИВНА КОМАНДА

Ibi Semper Est Victoria Ubi Concordia Est! - Де згода - там завжди перемога! Як результат хороших комунікацій - компанія без конфліктів! Замовте командоутворюючий тренінг для ефективних комунікацій в команді! Поки одна компанія чекає - інша її перемагає! Автор програми: Володимир Коливай, член Української Асоціації Менеджмент Консультантів, генеральний директор СП "ІМІДЖ ОСВІТА" при Києво-Могилянській Академії. Формат програми: корпоративний тренінг.

ТРЕНІНГ: “Першокласний сервіс і ви - лідер”

ЗБІЛЬШЕННЯ ПРОДАЖІВ ЧЕРЕЗ СЕРВІСІ. Від автора програми: "На фото - мій добрий друг та вчитель, гуру сервісу №1 у світі: Джон Шоул. Готуючи цю програму, я скористався його безцінними порадами, які отримував в розмовах тет-а-тет. Отже, оскільки стан сервісу в Україні - це тема без перебільшення актуальна, хороший сервіс приносить більші прибутки, ніж найкраща реклама!" Автор програми: Володимир Коливай, член Української Асоціації Менеджмент Консультантів, генеральний директор СП "ІМІДЖ ОСВІТА" при Києво-Могилянській Академії. Формат програми: корпоративний тренінг.

ТРЕНІНГ: “Аплодисменти!” або мистецтво складати враження!

ЕФЕКТИВНІ ПРОДАЖІ, ПРЕЗЕНТАЦІЇ, ПЕРЕГОВОРИ ТА ВИСТУПИ. Чи замислювалися ми серйозно: кому, а головне коли і чому, нам хочеться аплодувати? Звичайно, що так! Ми це робимо тоді, коли отримуємо сильні враження. Отже, цьому необхідно навчитися! Адже це потрібно кожному, і потрібно протягом всього життя! Якщо ж нам здається, що навчитися вражати інших неможливо, згадаймо Наполеона Бонапарта, який колись подарував людству чудовий вислів: "В моєму словнику слово "неможливо" не існує!" Автор програми: Володимир Коливай, член Української Асоціації Менеджмент Консультантів, генеральний директор СП "ІМІДЖ ОСВІТА" при Києво-Могилянській Академії. Формат програми: корпоративний тренінг

Тренінг “TIME-MANAGEMENT” або ж  «No-Stress Management!”

Розум людини – це надзвичайно важливий інструмент як в управлінні собою, так і в управлінні іншими. Саме він створив всі марки машин, відомих нам богів, розмаїття мов, традицій та забобонів. Розум формує звички і, як їх результат, - все, що ми отримуємо в житті. Ми, навіть не усвідомлюємо, яку силу носимо в своїй, затурканій проблемами, голові! Пам'ятаймо, що управління часом - це навичка, яку Ви можете набути! Автор програми: Володимир Коливай, член Української Асоціації Менеджмент Консультантів, генеральний директор СП "ІМІДЖ ОСВІТА" при Києво-Могилянській Академії. Формат програми: корпоративний тренінг.

ТРЕНІНГ: “Лідерство” - програма для менеджерів різних рівнів.

ГЛИБИННА ПСИХОЛОГІЯ. ОСОБИСТІСНИЙ РІСТ. УСПІХ. Кожен з нас пливе в океані життя і шукає свій острів. І в кожного він свій. Читання книг та просто розмови, як бачимо, багато користі не дають. Проте, є багато цікавих шляхів, які дійсно приносять повноцінне життя, наповнене щастям. Тож, знайти себе не так уже й складно! Лише треба правильно шукати! Автор програми: Володимир Коливай, член Української Асоціації Менеджмент Консультантів, генеральний директор СП "ІМІДЖ ОСВІТА" при Києво-Могилянській Академії. Формат програми: корпоративне замовлення!

ТРЕНІНГ: “Корпоративна культура” - від звичок працівників до репутації компанії!

КОРПОРАТИВНА КУЛЬТУРА - СЕРВІС - ЕФЕКТИВНІ ПРОДАЖІ! Цей тренінг замовляють ті компанії, які хочуть вибудувати високий рівень продажів. Вони розуміють, що лише яскраві навички працівників та хороший сервіс є гарантією досягнення такої мети. Проте, якщо це все не стане частиною корпоративної культури, - всі зусилля керівництва будуть марними. Автор програми: Володимир Коливай, член Української Асоціації Менеджмент Консультантів, генеральний директор СП "ІМІДЖ ОСВІТА" при Києво-Могилянській Академії. Формат програми: корпоративний тренінг.

 1 2 >
© Анданте, бізнес-майcтерня 1991-2018
При будь-якому використанні матеріалів,
посилання на сайт www.business-trainings.kiev.ua є обов'язковим.
(044) 496-20-76, 496-20-77
Пошта: 04070, Київ-70, а/с №170
Нижній вал, 7-9, центральний вхід, 3 поверх