Програми

https://vipassana.com.ua/

ОСОБИСТІСНИЙ РІСТ: “Трансформація проблем - секретна зброя буддистів!”

ФОРМАТ ПРОГРАМИ - ВІДКРИТИЙ! Лідерство. Вплив. Самореалізація. Багато-хто з вас уже неодноразово відвідував майстер-класи Володимира Коливая, члена Української Асоціації Менеджмент Консультантів, та знайомий з його майстер-класами «Острів в Океані" та "Таємниці Тибету". Майстер-класи створено за одноіменною книгою Володимира Коливая, і вони вже стали своєрідною візитною карткою бізнес-тренера. Це одна з нових програм з акцентом на розширенні прихованих здібностей кожного з нас та нових можливостей в особистісному рості! Автор програми: Володимир Коливай, член Української Асоціації Менеджмент Консультантів, генеральний директор СП "ІМІДЖ ОСВІТА" при Києво-Могилянській Академії. Програма у відкритому форматі для всіх бажаючих!

Цикл безкоштовних відкритих програм: “ТАЄМНИЦІ ТИБЕТУ!” Залиште і Ви свою заявку!

ФОРМАТ ПРОГРАМИ - ВІДКРИТИЙ! Лідерство. Вплив. Самореалізація. Хтось з відомих вчених сказав, що буддизм починається там, де закінчується психологія! Це правда. І ми говоримо не про буддизм взагалі, а про унікальний, маловідомий та наскрізь проникнутий особливими знаннями тибетський буддизм. Ці знання безперечно дадуть Вам можливість навчитися керувати тими ситуаціями власного життя, якими інші керувати не в змозі! Автор програми: Володимир Коливай, член Української Асоціації Менеджмент Консультантів, генеральний директор СП "ІМІДЖ ОСВІТА" при Києво-Могилянській Академії. Програма у відкритому форматі для всіх бажаючих!

Важливо знати: “Три Закони “Анданте!”

Колись мудра людина сказала: «Купуючи квиток на концерт, не дивіться, чия музика буде виконуватися: Баха, Моцарта чи Верді? Але обов’язково зверніть увагу, в чиєму саме виконанні будуть звучати твори цих композиторів. Адже виконання – ось що найголовніше у концерті!». Отже, як керівник департаменту тренінгів "Анданте", із задоволенням ділюся баченням того, якою ми бачимо роль бізнес-тренера.

 <  1 2
© Анданте, бізнес-майcтерня 1991-2019
При будь-якому використанні матеріалів,
посилання на сайт www.business-trainings.kiev.ua є обов'язковим.
(044) 496-20-76, 496-20-77
Пошта: 04070, Київ-70, а/с №170
Нижній вал, 7-9, центральний вхід, 3 поверх