Володимир Коливай (Volodymyr Kolyvai):
Володимир Коливай, Volodymyr Kolyvai, Владимир Колывай.

”Я нікого не треную у звичному розумінні цього слова: люди не тварини в цирку. Проте, своїм досвідом та знаннями завжди стимулюю людей до самопізнання та самотворення. Результат - власна ефективність. За 30 років професійного досвіду можу стверджувати, що такий підхід дає найкракращі результати. Але в цій справі потрібні три речі обночасно: ефективність методики, ніаявність особливих знань та досвід. У мене все це є.”

Володимир Коливай, 1963 р.н., - провідний в Україні бізнес-тренер та компетентний консультант з науково-психологічних методів саморегуляції, зокрема основ споглядальних практик Сходу. Автор реалізації проектів особливої складності. Багаторічний член Української Асоціації Менеджмент Консультантів, Європейської Бізнес Асоціації, Британо-української Торгової палати, Української Асоціації Якості, Mind & Life Institute community mеmber. З 1991 року Володимир Коливай співзвсасновник та генеральний директор школи англійської мови СП “Імідж Освіта” при Києво-Могилянській Академії (english.com.ua - Image Education Ltd) та « Анданте бізнес-майстерні ». Неодноразовий учасник закритих міжнародних науково-психологічних конференцій на запрошення офісу Далай-Лами у статусі VIP-гостя. Володимир першим в Україні відкрив бізнесу моловідомі науково-психологічні принципи тибетської психології самоочищення, адаптувавши її в лідерстві та ефективному розвитку персоналу, бізнесі та управлінні, охопивши за останні роки тисячі учасників відкритими презентаціями. Сьогодні програми такого спрямування активно використовуються провідними університетами світу (Stanford, Harward, Massachusetts Insititute of Technology, Cambridge, Оxford та іншими) Автор “Адаптованої методики самозцілення тишею та мовчанням” перший в Україні, хто станом на червень 2007 року, мав персональну аудієнцію у резиденції Його Святості Далай-Лами XIV,  згідно протоколу і мав рідкісну можливість особисто бути знайомим з провідними вченими та психологами зі світовим ім’ям: Річардом Девідсоном, Деніелом Ґоулеманом, Вольфом Зінґером, Полом Екманом, , Робертом Турманом, Джоанню Халіфакс, Баррі Керзіним, Алексом Берзіним, Мет’ю Рікаром, Геше Лхакдором, Бханте Гунаратаною, Туптеном Джінпою, Геше Дордже Дамдулом…У свій час навчався та мав особисту дружбу з найвідомішими бізнес-консультантами Стівеном Кові, Джоном Шоулом та Харві МакКеєм.

Дивитися впливові відгуки та список компаній-замовників...

Відео-канал:

Дивитися прямий ефір з програми “Еволюція свідомості”...

Освіта:

 • Київська Державна Консерваторія - диригент;
 • Київський Державний Інститут фізичної культури, закрита сімейна школа Професора Ханойської асоціації бойових та оздоровчих систем
 • Чан Чунг Зунга - тренер східних єдиноборств;
 • Державна Академія керівних кадрів (КМ), - менеджмент організацій.

Інші факти:

 • Навчання у Такіші Ядзими, Головного консультанта корпорації Mitsubishi (Японія);
 • Цільове навчання в Швеції, Британії та Індії;
 • Учень закритої сімейної школи Кунг-Фу професора Чан Чунг Зунга (В’єтнам);
 • Член Української Асоціації Менеджмент Консультантів, Європейської Бізнес-Асоціації, Британо-Української Торгової палати, Британо-Української професійної мережі, Торгово-Промислової Палати України, Української Асоціації Якості, Шведсько-Українського Бізнес-Клубу, Міжнародного Айстедфоду...

Улюблені вислови:

 • ”Фотомисливство” (З дитинства з татом ходили фотографувати природу та тваринок)
 • ”Хороші учні навчаються лише у хороших вчителів!” (Буддиська мудрість).
 • ”Не святі горшки ліплять!” (Святі горшки не ліплять. Це роблять горшколіпи).
 • ”Береженого Бог береже!” (”Бог тебе береже” рівно настільки, наскільки ти сам обережний!).
 • ”Скупий платить двічі!”(Це очевидно. Тільки шкода, що ми інколи про це забуваємо).
 • ”Не смійся - не будеш плакати!” (Тримайся золотої середини!).
 • ”Більше мовчи - більше чутимеш!” (Здебільшого, ми захищаємо свою правоту, а не істину).
 • ”Мрії завжди збуваються. Але не завжди наші.” (Ми отримуємо те, на що заслуговуємо!).
 • ”В моєму словнику слово “неможливо” - не існує!” (Під лежачий камінь вода не тече).
 • ”Об уме полководца судят по людям, которые его окружают!” (No comments).

Коло глибоких інтересів:

Поради:

 • Порада топ-менеджерам: варто познайомитися ближче з роботою бджолиного вулика!
 • Порада звичайним працівникам: забудьте, що Ви - звичайні!
 • Порада колегам: навчайтеся, вивчайте і вдосконалюйте себе.
 • Порада собі: пам’ятай, що радити комусь - це простіше, ніж самому слідувати власним порадам.
 • Порада всім: живіть чесно.

Нагороди:

 • Першу премію та Золоту медаль “За зміцнення миру і дружби між народами” Нагорода була вручена в Королівському павільйоні в присутності Принца Чарльза.
 • Нагорода “Золоте серце” за значний внесок у справу захисту прав дітей та молоді в Україні (”Міжнародна ліга захисту прав дітей та молоді”).
 • Диплом другого ступеня зі східних бойових мистецтв на першому всеукраїнському фестивалі Кунг-Фу ( Міжнародна рада експертів, Китай-Україна).
 • Диплом та подяка за значний внесок у справу захисту культури в Україні (”Міжнародна ліга захисту культури”).
 • Диплом та цінний подарунок ”За великий практичний вклад у справу освіти в м. Києві”. (від Олександра Омельченка, мера Києва).
 • Медаль ім.Семенова -Тяншанського за наукову роботу в сфері охорони навколишнього середовища (СРСР, Ленінград).

В. Коливай: “Якби у цьму світі ми всього досягали самостійно, то не існувало б вчителів. І чим більші досягнення людина має, тим кращих вчителів вона потребує!”

Чим програми відрізняються?

Кожен бізнес-тренер прагне здивувати свою аудиторію чимось цікавим та новим. Мені пощастило тепер не доводиться робити якихось штучних зусиль. В мене ці знання є. Я маю можливість живого спілкування з надзвичайно харизматичними, всесвітньо відомими представниками “Науки про розум”. Серед багатьох з них - це Річард Девідсон, директор Вайсманської лабораторії, Деніел Гоулеман, автор всесвітньо відомих бестселерів “Емоційний інтелект” та “Фокус” та, звичайно, лауреат Нобелівської премії миру, Його Святість Далай-Лама XIV. Саме цей факт, очевидно, робить мої програми чимось особливими. Крім того, я багато навчаюся. Наприклад, минулого року я мав дві приватні зустрічі та три навчання у Далай-Лами та участь у згаданій міжнародній конференції американського інституту “Mind and Life”, матеріали якої в Україні нікому, крім мене, недоступні. Свої останні програми я наповнюю знаннями, які отримав від поїздки в Стенфорд для глибшого розуміння програм з концентрації, які там, з ініціативи Далай-Лами, уже успішно впроваджені на кафедрах медицини, ІТ-технологій та менеджменту. Саме цими знаннями я і ділюся. Саме вони і відрізняють мої програми.(Автор).

Хороші учні вчаться лише в першокласних вчителів!

З Деніелом Гоулеманом, всесвітньо відомим психологом, автором книг "Емоційний Інтелект" та "Фокус", на навчанні у Далай-Лами в Нью-Йорку на початку жовтня 2013 року.
З Річардом Девідсоном, професором психології, нейробіологом, директором лабораторії Вайсмана. В Індії на закритій науковій конференції у резиденції Далай-Лами. Жовтень 2013 р.
"Передача естафети!" - В. Коливай в прямому спілкуванні з легендарним гуру менеджменту Стівеном Кові!
Погане світло, але не настрій! Фото на пам'ять про початок дружби з легендарним Kenny G, зроблене Гаррі, його імпресаріо! (2012 р)
Розмова з Робертом Турманом (США), вченим, письменником, громадським діячем, батьком відомої кіноактриси Уми Турман (2012 р).
Після навчання у професора Роберта Турмана, письменника та вченого, одного з 25 найвпли-вовіших особистостей США за версією "Time".
З давнім другом, Гуру сервісу №1 в світі, Джоном Шоулом під час його другого візиту в Україну 2013 року!
Позитиву море, та час вже прощатися: "До побачення, Джон! Привіт, нові знання та якісний сервіс!" 2008 р.
З Алексом Берзіним, професором Гарвардського університету, після проходження в нього навчання 2011 року!
Асистування 93-річному Б.К.С.Аенгару - Гуру Йоги №1 у світі, на закритій міжнародній конференції 'Mind and Life' в Делі 2010 року!
Серед учасників програми "Острів в Океані" під час її презентації для бізнес-еліти! Готель "Intercontinental" (2009 рік).
Під час чергової програми в Києві: "Трансформація проблем - секретна зброя буддистів", готель "Редіссон", 2012 р.
В. Коливай - перший в Україні бізнес-тренер, який адаптував наукові аспекти тибетського буддизму для використання в лідерстві.
President Hotel. Нова програма "Немає злості - нема й ворогів" зібрала понад 200 учасників програми!
Володимир Коливай, Оксана Литвиненко та Інгрід, співорганізатор презентації програм "Анданте" в Стокгольмі!
З Президентом "Української асоціації менеджмент консультантів", Ігорем Григоровичем Рогошевським після програми.
З Оксаною Литвиненко, керівником департаменту тренінгів, після вдалого завершення одного з важливих проектів!
З Мефю Рікаром, доктором психології, письменником, вчерним, одним з персональних перекладачів Далай-Лами.
Володимир Коливай та Баррі Керзін - одини з персональних лікарів Його Святості Далай-Лами в Москві!
В. Коливай з Геше Лакдором, особистим перекладачем та хранителем центрального архіву бібліотеки Далай-Лами після навчання!
В. Коливай та Тензін Пріядарші (Індія), який має наукову ступінь Гарвардського університету з порівняльної філософії. 2013 р.
Фото після офіційного прийому Володимира Коливая в резиденції Далай-Лами XIV в офісі Його Святості в Дарамсалі! (Індія, 2007 р)
Чергова приватна зустріч p Його Святіст. Далай-Ламою після одного з навчань у Делі в грудні 2012 року.
Власні фото. Міжнародна наукова конференція Mind&Life в Делі. Перша зустріч моєї колеги Оксани з Далай-Ламою! 2010 рік.
Власні фото. Міжнародна наукова конференція Mind&Life в Делі. Перша зустріч моєї колеги Оксани з Далай-Ламою! 2010 рік.
Власні фото. Оксана Литвиненко з Баррі Керзіним, персональним лікарем Далай-Лами під час візиту до нас. 2012 р.
Власні фото. Прощання з персональним лікарем Далай-Лами під час його візиту до нас в Київ. Готель Редіссон, після програми. 2012 р.
Презентація Його Святості фотозвіту здійснеих проектів по етиці для бізнес-еліти та його інструкції на майбутнє. Делі, 2011 рік.
Володимир Коливай та Його Святість Далай-Лама XIV. На фото зафіксовано фрагмент традиційного тибетського вітання з Вчителем. 2013 р.
Володимир Коливай з Далай-Ламою: прощання після чотириденного навчання у Гамбурзі (Німеччина) у серпні 2014 року.
Зі своїм Вчителем, професором Тай Зунгом, Головою закритої сімейної школи бойових систем В'єтнаму, після спільної практики 2017р.
З хорошим настроєм та побажаннями рівноваги, терпіння і тепла на шляху служіння іншим! Щиро Ваш - Володимир Коливай.

© Анданте, бізнес-майcтерня 1991-2018
При будь-якому використанні матеріалів, посилання
на сайт www.business-trainings.kiev.ua є обов'язковим.
(044) 496-20-76, 496-20-77
Пошта: 04070, Київ-70, а/с №170
вул. Глибочицька 40, 3-тій поверх.