![]() |
|
Супер-команда під назвою “Вулик”!
Свого часу Френсіс Бекон у своїй праці “Новий Органон” окреслив три шляхи пізнання: “шлях павука”, “шлях мурахи” та “шлях бджоли”. Бджоли нам цікаві не лише тому, що вони з'явилися на Землі з незапам'ятних часів. Для людей бізнесу вони могли б служити неабияким взірцем! Мед, що найдений в Єгипетських пірамідах, до сьогодні не втратив якість. Це, по-суті, один з найяскравіших прикладів якості продукції на землі. Як це їм вдається? Чи можемо ми, отримавши спеціальні знання про бджіл в "Анданте", зміцнити здоров'я своєї сім'ї та покращити справи у власному бізнесі? Для початку, глянемо декілька прикладів: Бджоли є яскравим прикладом поєднання командної роботи та власного лідерства. Практично, це новий тип команди, де всі її члени - лідери. А інтерес до "вулика" в мене розпочався з одного випадку: Бджолиний вулик віками демонструє чітку, безконфліктну ієрархічну структуру всередині. Структурні підрозділи вулика:
У бджіл чітко проглядується командний дух супер-конкуренції, відмінні навички управління проектами та чітка система обміну інформацією . Бджоли беруть мед як пальне на дорогу лише в одну сторону. Що це значить? Помилка розвідки про локалізацію медоносу, помилка в навігації, вітер або лінь - це смерть. Бджоли мають цілий ряд запеклих ворогів, в тому числі і бджіл інших вуликів. Бджоли можуть вести себе агресивно, при відчутті загрози смерті їх та їхніх дітей від голоду. Бджоли володіють унікальними знаннями, особливими вміннями та неймовірною працездатністю:
Бджолина сім'я - це унікальна гармонія взаємовідносин. Там не існує заздрощів, конкуренції, взаємонеприязні тощо, як і в "Анданте", до речі. Метою існування бджолиної сім'ї є виживання в найскладніших життєвих ситуаціях. Кожна бджола живе всього біля двох місяців! Якщо вона збирає соняшниковий мед, то помирає через два-три тижні через пошкодження крил об цю рослину. Проте, носить мед до останньої хвилини. Паралельно із збиранням меду бджоли вирощують дітей, переробляють зібрану сировину, щохвилини борються з зовнішніми інтервентами та внутрішніми шкідниками, постійно при цьому підтримуючи чіткий ритм та темп командної роботи. Кожна бджола - це комаха-герой, яка заслуговує на відверту повагу. На фото тато тренера: Ілля Іванович Коливай, автор філософслких поезій (дивіться лінк). ************************************************** Я зрозумів: нехай життя іде! ************************************************** Тіло моє колись відійде - Лишаться слова душі. Духовний вогонь не гасне ніде! Не вмруть і мої вірші. Переглянути більше... |
|
© Анданте, бізнес-майcтерня 1991-2020
При будь-якому використанні матеріалів, посилання на сайт business-trainings.kiev.ua є обов'язковим.
(044) 496-20-76, 496-20-77
Пошта: 04070, Київ-70, а/с №170 вул. Глибочицька 40, 3-тій поверх. |