Програми на замовлення центрального офісу Європейської Бізнес Асоціації!
В рамках програми "Школи персональних асистентів" був проведений ряд майстер-класів з лідерства та психології. Програма мала успіх, адже була розрахована на найрозвинутіших представників "слабкої половини". Весела атмосфера, обмін досвідом та гармонійний баланс між теорією та практикою зробили цю програму насиченою та корисною! Зі слів авторів програми, учасників без перебільшення можна назвати "Гордістю нації!"

Ця програма стала грою контрастів, порівнянь та потребувала від учасників креативного мислення. В силу своєї специфіки, вона проводилася відразу обома тренерами: Оксаною Литвиненко та Володимиром Коливаєм і базувалась на унікальних знаннях "Анданте", отриманих з перших рук від таких харизм світового рівня як Стівена Кові, Джона Шоула, Такіші Ядзима та Його Святості Далай-Лами. Приємно, що унікальна теорія в розумних руках учасників ожила, запрацювала і принесла практичну користь!

Подяка всім учасникам за розум та енергійність від авторів програми! Окрема подяка від авторів програми пані Анні Дерев'янко, директору Європейської Бізнес Асоціації за запрошення та якісну організацію цієї події!

Впливові відгуки можна переглянути тут...

  • Фоторепортаж Дмитра Ярового, партнера та фотокореспондента усіх VIP-подій "Анданте" бізнес-майстерні. Замовляйте і Ви цьому Майстру своєї справи фотофіксацію важливих подій!


© Анданте, бізнес-майcтерня 1991-2016
При будь-якому використанні матеріалів, посилання
на сайт business-trainings.kiev.ua є обов'язковим.
(044) 496-20-76, 496-20-77
Пошта: 04070, Київ-70, а/с №170
вул. Глибочицька 40, 3-тій поверх.