“Анданте бізнес-майстерня” виграла тендер та стала провайдером для компанії SAMSUNG!
"Анданте" бізнес-майстерня" розпочала спільний проект з транснаціональною корпорацією SAMSUNG Electronics Україна в проведенні бізнес-тренінгів для керівників ІТ відділів на тему: лідерство, менеджмент та особистісний ріст! Погляньте на транснаціональну корпораціюї очима бізнес-тренера...

"Чудова компанія! Чудова корпоративна культура! Прекрасні люди! Компетентне керівництво!"- це перші слова, які приходять на думку Володимиру Коливаю, бізнес-тренеру, після проведення вже чотирьох програм з лідерства та особистісного росту в 2012-2013 роках! "Це чудово, що на ринку нашої країни працюють такі світові гіганти. З перших хвилин спілкування з людьми видно результат офіційного оформлення та демократичної атмосфери в Samsung: люди люблять обрану ними компанію, поважають своє керівництво, цінують професіоналізм та людяність, які є невід'ємною характеристикою цієї компанії! Це те, що не може залишити байдужим нікого!"

Проведені програми назавжди залишать слід в історії і "Анданте" і SAMSUNG, ставши уособленням ритмічної взаємодії, динамічної співпраці та менеджменту "нової хвилі"!

Замовте і Ви програму для свого персоналу з переліку чи на замовлення...


© Анданте, бізнес-майcтерня 1991-2014
При будь-якому використанні матеріалів,
посилання на сайт business-trainings.kiev.ua є обов'язковим.
(044) 496-20-76, 496-20-77
Пошта: 04070, Київ-70, а/с №170
вул. Ярославська, 6, 5 поверх бізнес-центру