“Трансформація проблем в топ-менеджменті “.  Зустрічає Opera Hotel Kyiv!     (39 фотографій)

З успіхом пройшов черговий майстер-клас "Трансформація проблем в топ-менеджменті!" (інша назва: "Трансформація проблем - секретна зброя буддистів!"). Комфортне місце проведення, приємні та ерудовані люди, цікава та корисна програма об'єднали цього вечора всіх разом. Про важливість та актуальність теми майстер-класу говорить вже сама його назва! Акцент на психології та науковій частині буддизму, свідоме уникнення дебатів на тему релігії чи політики давно характеризують цей майстер-клас як унікальне явище в бізнесі.

За словами самого автора, успіх популярності цієї програми серед еліти бізнесу полягає в тому, що він ставить акценти на головних цінностях буддизму: на самопізнанні та самоконтролі. Дмитро Яровий, фотохудожник, який фіксує всі VIP-події "Анданте" та фото якого тут представлені сказав:

"Проблеми є в усіх! І це була по-особливому глибока тема. Мені не дивно, чому такий резонанс вона у всіх викликала!"

Маловідомі факти про Далай-Ламу...

Впливові відгуки про роботу "Анданте" можна переглянути тут...


* Відвідайте компанію, якою представлено цей проект: СП “ІМІДЖ ОСВІТА” при Києво-Могилянській Академії - курси англійської преміум класу!

  • Фоторепортаж Дмитра Ярового, партнера та фотокореспондента усіх VIP-подій "Анданте" бізнес-майстерні. Замовляйте і Ви цьому Майстру своєї справи фотофіксацію важливих подій!


© Анданте, бізнес-майcтерня 1991-2016
При будь-якому використанні матеріалів,
посилання на сайт business-trainings.kiev.ua є обов'язковим.
(044) 496-20-76, 496-20-77
Пошта: 04070, Київ-70, а/с №170
вул. Ярославська, 6, 5 поверх бізнес-центру