Останні проекти

В цьому розділі переважно фотозвіти про вже проведені програми та їх коротке описання! Більшість з них аналогів на тренінговому ринку не мають. Вам, очевидно, буде цікаво переглянути як фотозвіти, так і коротку інформацію, яка їх супроводжує! Хотілося б бачити і Вас одним з учасників програм “Анданте”! Реєструйтеся в розділі “Контакти”! Впливові відгуки можна переглянути тут...

Відбувся черговий майстер-клас з циклу "Таємниці Тибету". Що, як не власний розум відповідальний за всі наші досягнення та стани, в які ми потрапляємо. Ось і цього разу у всіх учасників була можливість дискутувати та застосувати пеіні секрети.

Провели “Таємниці Тибету”: Фотозвіт як подолати ревнощі та гнів, пристрасті та залежність?”
  (93 фотографій)

ВПЕРШЕ в УКРАЇНІ відбулася презентація програми “Mind Management” з циклу «Таємниці Тибету».
  (156 фотографій)

Ця програма відкрила новий цикл лекцій: "МИ - ЛЮДИ!" через призму знань тибетського буддизму. Вона проходила у прекрасній конференц-залі готелю Radisson. Фотогалерея дає чудову уяву як все було. Гостями програми були неймовірно талановитий "Фотограф з баченням" Дмитро Яровий (шукайте у FaceBook як Дмитрий Яровой та робіть замовлення!) та Gurt Pochayna - абсолютно унікальний квінтет живої музики! Шукайте їх і запрошуйте до себе! Рекомендую! Була музика! Була лекція! Була групова робота! Були презентації! Був веселий сміх та чудові висновки! Були знання з психології тибетських буддиських практик, які є цінністю! Фотогалерея дасть всім більше уявлень про атмосферу, яка панувала під час програми.

Відбулася програма: “Як подолати ревнощі та гнів?”
  (126 фотографій)

Справжній лідер той, хто навчився слухати себе, керувати собою та відповідати за свої дії! Проте, учасники програми були надто розумними людьми, щоб з ними говорити про загальновідомі характеристики лідерства. Тут переплелися і амбіції, і Закон Карми, і звички і нестримне бажання вчитися новому. Хотілося дійсно чогось нового і чогось особливого. Воно виявилося всередині кожного з нас. Подяка учасникам програми від команди "Анданте" та офісу Клубу Ділових Людей Києва! Так тримати!

“Шлях справжнього лідера” замовляв Клуб Ділових Людей Києва. Це не випадково!
  (55 фотографій)

Ми з вами, на жаль, черпаємо знання переважно з тих самих редагованих ресурсів... А як на предмет чистих, ніким неінтерпретованих першоджерел? Вони називаються "усні передачі". "Таємниці Тибету!" - одна з таких програм. Ось що з цього вийшло: великиий конференц-хол готелю Radisson Blu, який налічував 240 місць, не вмістив всіх представників ділових кіл столиці! Автор програми: Володимир Коливай, член Української Асоціації Менеджмент Консультантів, генеральний директор СП "ІМІДЖ ОСВІТА" при Києво-Могилянській Академії.

Майстер-клас “Таємниці Тибету!” - зала не вмістила всіх гостей! Бізнес-подія вдалася!
  (95 фотографій)

8 грудня 2013 відбувся черговий майстер-клас Володимира Коливая: презентація маловідомого напрямку в особистісному рості, управлінні та лідерстві, який сьогодні активно використовуються університетами Ґарварду, Стенфорду, Оксфорду, Вісконсіна, Еморі, Бомбею та іншими на кафедрах медицини, ІТ-технологій та менеджменту. Програма налічувала 220 учасників, які мали змогу дізнатися про маловідомі матеріали із закритої міжнародної наукової конференції, яка пройшла в жовтні 2013 року в резиденції Далай-Лами! Програма проводилася за сприяння Європейської Бізнес Асоціації.

Відбулася унікальна програма з глибинної психології: “ПРИСТРАСТІ ТА ЗАЛЕЖНІСТЬ”.
  (113 фотографій)

"Хочеш війни - воюй. Хочеш миру - мирися. По твоїх діях видно чого ти хочеш". "Найбільше нас характеризує те, кого саме ми обираємо в друзі та як довго це триває". Детальніше в підрозділі "Власні афоризми автора" розділу "Статті". А програма була про вищі цінності життя, які ми можемо знаходити, демонструвати і передавати іншим. І все це - без релігії та політики: чистий науковий тибетський буддизм.

Відбулася нова відкрита програма з циклу “Таємниці Тибету”
  (93 фотографій)

На запрошення Клубу Ділових людей Львова та Європейскої Бізнес Асоціації відбулася чергова програма з циклу "Таємниці Тибету". Для управлінців вищої та середньої ланки, для лідерів бізнесу завжди були цікавими маловідомі прийоми роботи із ситуаціями та собою. Так і цього разу: не дивлячись на вихідний день, програму відвідало біля 50 учасників!

11 жовтня відбувся майстер-клас для Клубу Ділових Людей та Європейської БА, Львів.
  (24 фотографій)

Успішно пройшла чергова відкрита безкоштовна програма з особистісного росту "САМОКОНТРОЛЬ". Здатність до надзвичайної концентрації - це міф чи реальність? Чому програмісти з Індії десятиліттями тримають першість у світі? Про це та інше, цикл програм "САМОКОНТРОЛЬ" Володимира Коливая, члена Української Асоціації Менеджмент Консультантів, Генерального директора СП "ІМІДЖ ОСВІТА" при Києво-Могилянській Академії. Програма відбулася за сприяння Європейської Бізнес Асоціації.

Відбулася розширена програма “САМОКОНТРОЛЬ”.
  (121 фотографій)

Відбувся черговий майстер-клас циклу "Таємниці Тибету!" Володимира Коливая, генерального директора СП "ІМІДЖ ОСВІТА", присв'ячений 20-річчю створення СП "ІМІДЖ ОСВІТА", який вже відвідало більше тисячі учасників! Програма носила секулярний (світський, відокремлений від релігії) характер та була розрахована на ділову та культурну еліту Києва. Релігійні та політичні теми, як і завжди, на майстер-класі не дискутувалися!

ГОТЕЛЬ RADISSON: “Буддизм починається там, де закінчується психологія!”
  (106 фотографій)
 1 2 3 >  В кінець »
© Анданте, бізнес-майcтерня 1991-2020
При будь-якому використанні матеріалів,
посилання на сайт business-trainings.kiev.ua є обов'язковим.
(044) 496-20-76, 496-20-77
Пошта: 04070, Київ-70, а/с №170
Нижній вал, 7-9, центральний вхід, 3 поверх