“Трансформація проблем - секретна зброя буддистів!” для бізнес-еліти Києва!     (116 фотографій)

Багато-хто з вас уже неодноразово відвідував майстер-класи члена Української Асоціації Менеджмент Консультантів, Володимира Коливая, та знайомий з програмами «Острів в Океані» та «Трансформація проблем – секретна зброя буддистів!». Вони вже стали своєрідною візитною карткою бізнес-тренера. "Ментальні можливості людини" - це програма з того ж з циклу: "Таємниці Тибету!". Вона пройшла в чудовій атмосфері взаємодії та співпраці. Дві останні програми відвідали учасники з різних міст України та Росії, Польщі, Німеччини та Швеції. Ця програма зібрала понад 230 гостей! Дивіться детальніше фотозвіт...

Володимир Коливай - єдиний в Україні, хто був удостоєний офіційного прийому в резиденції Його Святості Далай-Лами XIV. Багаторазове навчання у Далай-Лами за спеціальними програмами та дві приватні аудієнції є окремим (особливим) періодом у житті тренера. За його словами, "буддизм починається там, де закінчується психологія!"

Цим майстер-класом був зроблений акцент на розширенні наших прихованих здібностей: трансформувати проблеми та відкривати свої нові можливостей в особистісному житті! Цікаво те, що аудиторії бізнес-тренер залишив невеличке домашнє завдання, яке має принести кожному користь! Як і завжди, релігійні та політичні теми на майстер-класі не піднімалися! Натомісць, відбувся творчий діалог в атмосфері взаємності, порозуміння та душевного тепла!

Аудиторія майстер-класу мала чітко окреслені рамки: члени Європейської Бізнес Асоціації, Британо-Української професійної мережі (Британська Рада), Української асоціації менеджмент консультантів, Української Асоціації Якості, Британо-Української Торгової Палати, Шведсько-Українського бізнес-клубу, Нордік Бізнес Мережі в Україні, представники посольств, управлінці вищої та середньої ланки, вчителі, держслужбовці та ті, кого цікавить особистісний ріст та психологія.

Вам буде цікаво переглянути відгуки про майстер-класи цього циклу!

Чекаємо на реєстрацію Вас та Ваших знайомих! Детальніше про програму тут…

Дивіться детальніше про автора тут...

Подяка Дмитру Яровому за творчий фотозвіт та вміння побачити моменти, які найвлучніше демонструють атмосферу, що панувала!


© Анданте, бізнес-майcтерня 1991-2016
При будь-якому використанні матеріалів,
посилання на сайт business-trainings.kiev.ua є обов'язковим.
(044) 496-20-76, 496-20-77
Пошта: 04070, Київ-70, а/с №170
вул. Ярославська, 6, 5 поверх бізнес-центру