11 жовтня відбувся майстер-клас для Клубу Ділових Людей та Європейської БА, Львів.     (24 фотографій)

На запрошення Клубу Ділових людей Львова та Європейскої Бізнес Асоціації відбулася чергова програма з циклу "Таємниці Тибету". Для управлінців вищої та середньої ланки, для лідерів бізнесу завжди були цікавими маловідомі прийоми роботи із ситуаціями та собою. Так і цього разу: не дивлячись на вихідний день, програму відвідало біля 50 учасників!


Вітаємо Вас у світі маловідомих знань!


Ви можете переглянути невеличку фотогалерею, щоб скласти власне уявлення про подію, що відбулася для ділової еліти Львова.
Приємного перегляду! І звичайно, що чекаємо Вас серед учасників відкритих програм "Анданте" бізнес-майстерні.

"Доброго дня! Вчора вдруге побував на майстер-класі Володимира Ілліча. Хочу зробити те, чого не зробив після 1-го майстер-класу. Велике спасибі Вам за те, що Ви знайшли час й поділилися з нами інформацією про закони карми та взаємозалежності, про те як стати добрішими, краще розуміти людей, що нас оточують"

З повагою,
Віктор Дяків
уповноважений представник
Клубу Ділових Людей в м. Івано-Франківськ


  • "Доброго дня. Я був присутній на Вашому майстер-класі у м. Львів 11.10.2014. Я дуже вдячний Вам за відриті мудрості, таке враження наче я шукав саме цих слів все своє свідоме життя. Тому дуже хочу потрапити ще раз на Ваш майстер-клас "Трансформація проблем - секретна зброя буддистів" 8 листопада в Києві. Заздалегідь дякую"
Володимир Падук
Керівник напрямку по роботіз ключовими клієнтами
Назва компанії: ТзОВ "Гефелє Україна"


© Анданте, бізнес-майcтерня 1991-2020
При будь-якому використанні матеріалів,
посилання на сайт business-trainings.kiev.ua є обов'язковим.
(044) 496-20-76, 496-20-77
Пошта: 04070, Київ-70, а/с №170
Нижній вал, 7-9, центральний вхід, 3 поверх