Анданте на закритій конференціії “Mind and Life”: вчені шоковані результатами!     (113 фотографій)

Під егідою Далай-Лами відбулася міжнародна конференція інституту "Mind and Life" (США), яка пройшла в Делі і була присв'ячена маловідомим дослідженням роботи людського розуму. Вона носила закритий характер, а Далай-Лама особисто затверджував список всіх запрошених. В цілому, аудиторія складалася з VIP-гостей, провідних науковців, психологів з університетів Оксфорду, Вісконсіна, Еморі, Бомбея, Гарварду та перших представників провідних релігій Індії. Тренери "Анданте" були запрошені офісом Далай-Лами на правах VIP- гостей. Вчені шоковані результатами цієї конференцїї...

Річард Девідсон, професор психології, Даніел Големан, всесвітньо-відомий автор "Емоційного Інтелекту", Вульф Сінгер та Пол Екман, психолог №1 в світі - ось ці харизматичні імена вчених, які так глибоко зацікавилися буддизмом!

Непізнану ще людством сторону глибинної психології представляли найвідоміші релігійно-філософські школи Індії. Деякі з них базуються на працях Патанжалі, манускрипту якого налічується біля п'яти тисяч років. Кожного дня Далай-Лама представляв нового й нового свого гостя. Дев'яностотрьохрічний йог світу №1, Гуру Джі Айєнгар шокував всіх своїм досконалим знанням тих деталей, про які не здогадуються навіть самі досвідчені практики Йоги. Ці деталі Йоги для всієї аудиторії він презентував на бізнес-тренерові "Анданте" (дивіться фотогалерею, 12-16 фото). Конференцію відкрив екс-президент Індії, вчений зі світовим ім'ям, Абдул Калам (перше фото в галереї).

Синтез знань досягнув свого апогею в останні дні, коли доєдналися сам Далай-Лама, представники інституту з Бангалора та інші. Висновки дивовижні: непізнаний людський розум був відкритий тисячі років тому і сьогодні відбувається лише передача секретів людству, як панацея від злості, заздрощів та егоїзму, які з'їдають планету! Слова "співстраждання", "пізнання", "самоконтроль" звучали з уст обох сторін! Слова Ейнштейна, схоже, підтверджуються, що буддизм в повній мірі може відповідати всім запитам сучасної науки. Релігія поступово перестає бути сліпою вірою, перетворюючись на практичні знання планетарного значення!

Конференція нагадувала диспути Наланди - першого університету світу (V сторіччя), який належав буддизму і в якому навчалося 10 000 студентів, викладало понад 1500 професорів та налічувалось більше 9 000 000 друкованих першоджерел! Наланда уособлює собою буддизм, як лабораторію з вивчення філософії, логіки, астрономії, медицини, математики, риторики, мистецтв тощо. Наланда став символом буддизму, як науки про людину та її розум. (Оксфорд - перший університет Британії та один з перших університетів Європи, для прикладу, - був заснований в XI сторіччі).

За висновками науковців, викладання досвідченими практиками окремого предмету в школах призвело б до того, що суспільство в цілому стало б більш толерантним та освіченим, зменшилась би кількість прогресуючих (в тому числі психічних) хвороб, поліпшилася б екологія, дії людей, як на локальному, так і на глобальному рівнях стали б більш контрольованими та стриманими, війна б, як така, зневажалася б всією планетою!

Практично, мова йшла про квінтесенцію Буддизму: контроль свого розуму на основі маловідомої психології. А матеріалу було більше, ніж достатньо. Вчені шоковані: спеціальне обладнання зафіксувало, що при читанні певної мантри, фізичний біль буддиського практика - учасника експерименту - миттєво зникає десь на 80%, а відчуття щастя збільшується, уявіть собі, на 700%! Одним словом, цінного матеріалу для створення наступних програм було вдосталь. Слідкуйте за сайтом!

* Друга частина фотогалереї демонструє чудові фото з подорожі в Гімалаї, яку керівники "Анданте" приєднали вкінці програми.

Маловідомі факти про Далай-Ламу...

Впливові відгуки про роботу "Анданте" можна переглянути тут...


* Відвідайте компанію, якою представлено цей проект: СП “ІМІДЖ ОСВІТА” при Києво-Могилянській Академії - курси англійської преміум класу!


© Анданте, бізнес-майcтерня 1991-2016
При будь-якому використанні матеріалів,
посилання на сайт business-trainings.kiev.ua є обов'язковим.
(044) 496-20-76, 496-20-77
Пошта: 04070, Київ-70, а/с №170
вул. Ярославська, 6, 5 поверх бізнес-центру