Європейська Бізнес Асоціація та Клуб Ділових Людей в “Океані” нових знань!     (92 фотографій)

Нещодавно в Лондоні вийшла книга двох харизм: Лоуренса Майзенберга, бізнес-консультанта зі світовим ім'ям, та Далай-Лами, знавця особливої, маловідомої психології! В книзі під назвою "Шлях справжнього лідера" зібрані дискусії на тему лідерства, які тривали між ними ціле десятиліття! Отже, новий погляд на свої можливості - це завжди цікаво! Чому б з ним не познайомитися?

Після останньої зустрічі бізнес-консультантів "Анданте" з Далай-Ламою і виникла ідея донести ці знання прямо до тих, кому вони призначені: до топ-менеджменту, до бізнес-еліти! В такій незвичайній формі і відбулася презентація згаданої книги. Звичайно, що фотозвіт робить лише часткову уяву про передачу отриманих знань на майстер-класі "Трансформація проблем - секретна зброя буддистів". Проте, цікавість, з якою сприймалася інформація, говорить сама за себе!

Отже, беззаперечним фактом є те, що в сучасному світі серед думаючих людей все популярнішим стає секулярний, світський буддизм. Точніше, його нерелігійна сторона. Адже сама "найкраща" релігія світу людей тільки роз'єднує, а людяність та гуманізм об'єднують нас в одну велику родину під назвою "Людство"!

Окремим модулем були представлені "інструменти" трансформації проблем! Всі вони ментальної якості і потребують подальшого практичного застосування. Але всі відібрані секрети передані коректно та з побажаннями успіху кожному з присутніх! Схоже, що все вдалося, як і вечір в колі друзів міста Львова: Олександра Божика, фіналіста телешоу "Україна має талант" та його колег по квартету "Бравіссімо": Вікторії, Антоніни та Сергія!

  • СПЕЦІАЛЬНА ПОДЯКА:

Команда "Анданте" надзвичайно вдячна пані Мар'яні та пані Ользі, керівникам Львівського відділення Європейської Бізнес Асоціації за якісно проведену підготовчу роботу та підтримку цієї ідеї! Подяка пану Миколі Савуляку, Голові "Клубу ділових людей" Львова за інформаційну підтримку!

Окрема подяка позаконкурентній команді готелю "Леополіс" за все: увагу, турботу, розуміння та за дійсно п'ятизірковий сервіс! Всім успіхів і щастя!

Впливові відгуки можна переглянути тут...

  • Фоторепортаж Дмитра Ярового, партнера та фотокореспондента усіх VIP-подій "Анданте" бізнес-майстерні. Замовляйте і Ви цьому Майстру своєї справи фотофіксацію важливих подій!


© Анданте, бізнес-майcтерня 1991-2016
При будь-якому використанні матеріалів,
посилання на сайт business-trainings.kiev.ua є обов'язковим.
(044) 496-20-76, 496-20-77
Пошта: 04070, Київ-70, а/с №170
вул. Ярославська, 6, 5 поверх бізнес-центру