Офіс “Анданте” в гостях у Його Святості Далай-Лами з приватним візитом! Індія, 25 грудня, 2012 року.     (4 фотографій)

Колись в Альберт-Холі (Лондон) Далай-Лама (українською: "Океан Мудрості") шокував еліту Об'єднаного Королівства наступними словами...

"Релігія - це добре. Та можна обійтися і без релігії. А в деяких випадках і куди краще. Вірити нам чи ні - це наше власне право. Адже, окрім релігії, існує більш важливий рівень. Я його називаю базовим. Це такі людські якості, як любов, добро та вміння прощати. Жодна релігія нездатна нас об'єднати... А от такі людські якості, як любов, добро та вміння прощати, перетворюють нас на одну велику сім'ю!"

Провівши ряд програм секулярного (світського, нерелігійного) буддизму, в грудні 2012 року відбулася зустріч офісу "Анданте" з всесвітньовідомим гуманістом, Лауреатом Нобелівської премії Миру, Його Святістю Далай-Ламою. Були уважно вислухані його поради та настанови! Увагу Далай-Лами привернула зацікавленість українців нерелігійними аспектами тибетського буддизму, який наповнений унікальним досвідом з психології та науки. Колись таємні знання набувають відкритого характеру і можуть приносити нам неоцінену користь!


Складіть свої враження про попередні програми, переглянувши фотозвіти цього розділу! Заповніть та надішліть свою анкету в розділі "Контакти" і Ви зможете відвідати чергову програму!


© Анданте, бізнес-майcтерня 1991-2016
При будь-якому використанні матеріалів,
посилання на сайт business-trainings.kiev.ua є обов'язковим.
(044) 496-20-76, 496-20-77
Пошта: 04070, Київ-70, а/с №170
вул. Ярославська, 6, 5 поверх бізнес-центру