Презентація програм “Анданте” в Стокгольмі!     (38 фотографій)

Швеція завжди викликає до себе повагу! Привітні усмішки тутешніх мешканців, повні гідності та тепла обличчя, ідеальна чистота всюди - це лише зовнішні ознаки того, що характеризує Швецію. Чого ще не знають шведи в цьому житті? Чи можна взагалі їх чимось здивувати? Саме це "Анданте" і спробувало зробити. І, як бачимо, все закінчилося успішно! Ми впевнені, що Ви отримаєте позитивні враження від перегляду фото з цього чудового міста та майстер-класу!

В Стокгольмі, крім презентації програми, ми зустрілися з Суло Каарто - нашим другом та старшим консультантом та отримали його згоду на приїзд до України з програмою для Шведсько-Українського Бізнес-Клубу! Ви бачите його з нами на першому фото галереї.

Отже, саме тут, у Швеції, народилася комп'ютерна мишка, перший в світі міський парк, автомобільні ремні безпеки та Нобелівська премія! Нам же Швеція була цікава своїм рівнем культури та освіти. Англійську мову тут знають всі. Таким чином, проблем донести зміст програми не було, оскільки обидва презентери володіють англійською вільно!

Повні гідності та тепла, шведи ніколи не розмінюються на зовнішньо привабливі речі. Це тому, що (як казав наш знайомий Ганс): "За свою довгу історію шведи жодного дня не були чиїмись рабами!". Вони зберігають свою ідентичність та історичні імена часів вікінгів. Наприклад Бйорн - означає "Великий Ведмідь"; Андреш - "Крута Скеля", а Сольвейг - це "Сонячний шлях"!

В руках шведів історія ніколи не мала спотвореного, подвійного трактування, а їхня батьківщина - надійна та чиста - привітно зустрічає кожного бажаючого її відвідати! Успішного вам перегляду фотогалереї та подорожі до Швеції!

* Примітка: автори програми висловлюють вдячність "Норден асоціації", зокрема: Андрешу Бергстрему та Анастасії Некрасовій, за сприяння в підготовці та проведенні цього проекту!

Впливові відгуки можна переглянути тут...

  • Фоторепортаж Володимира Коливая, бізнес-тренера "Анданте" бізнес-майстерні.


© Анданте, бізнес-майcтерня 1991-2016
При будь-якому використанні матеріалів,
посилання на сайт business-trainings.kiev.ua є обов'язковим.
(044) 496-20-76, 496-20-77
Пошта: 04070, Київ-70, а/с №170
вул. Ярославська, 6, 5 поверх бізнес-центру