Відбулася розширена програма “САМОКОНТРОЛЬ”.     (121 фотографій)

Успішно пройшла чергова відкрита безкоштовна програма з особистісного росту "САМОКОНТРОЛЬ". Здатність до надзвичайної концентрації - це міф чи реальність? Чому програмісти з Індії десятиліттями тримають першість у світі? Про це та інше, цикл програм "САМОКОНТРОЛЬ" Володимира Коливая, члена Української Асоціації Менеджмент Консультантів, Генерального директора СП "ІМІДЖ ОСВІТА" при Києво-Могилянській Академії. Програма відбулася за сприяння Європейської Бізнес Асоціації.

Автор програми:

Володимир Коливай, бізнес-консультант, Генеральний директор СП "ІМІДЖ ОСВІТА" при Києво-Могилянській Академії, член Української Асоціації Менеджмент Консультантів та Європейської Бізнес Асоціації, автор та тренер всіх програм “Andante”, провідний консультант з лідерства та особистісного росту. Програми, подібні його програмам, активно використовуються провідними університетами світу, такими, як Стенфорд, Гарвард, Оксфорд та іншими. В. Коливай є першим в Україні бізнес-консультантом, який відкрив загалу науково-психологічні аспекти тибетського буддизму, адаптувавши їх для використання в лідерстві, управлінні та стратегічному менеджменті! Володимир єдиний в Україні, хто мав офіційний прийом у резиденції Далай-Лами XIV та особисто знайомий з провідними консультантами та вченими зі світовим ім'ям.

Відбулося чергове свято для тих, кого цікавлять сучасні знання, які не купиш на "Петрівці" (київському книжковому базарі).

В. коливай, тренер

  • Пряме запитання бізнес-тренеру Володимиру Коливаю:

Чому Ви позиціонуєте свої програми, як такі, що розраховані саме на бізнес-еліту?

"Найперше, це те, що в слово “еліта”, особисто я, вкладаю значення “розумні люди”. Головне – це те, що у відкритих майстер-класах я презентую науково-психологічні аспекти тибетського буддизму, не торкаючись ні релігії, ні політики. Щоб осягнути наукову частину тибетського буддизму, мені потрібна не релігійна аудиторія, а тверезо мислячі, схильні до логіки та аналізу люди. Тих знань, які сьогодні доступні на ринку України, для справжніх лідерів уже сьогодні недостатньо. Отже, ці майстер-класи з самого початку були спрямовані на ділову еліту України, оскільки, до того, як керувати кимось, спочатку потрібно навчитися керувати собою".

Тренинги в киеве, личностный рост? лидерство? колывай

Перегляньте, будь ласка, фотозвіт та пориньте в світ знань!

*Запишіться на наступну програму...


© Анданте, бізнес-майcтерня 1991-2020
При будь-якому використанні матеріалів,
посилання на сайт business-trainings.kiev.ua є обов'язковим.
(044) 496-20-76, 496-20-77
Пошта: 04070, Київ-70, а/с №170
Нижній вал, 7-9, центральний вхід, 3 поверх