ГОТЕЛЬ RADISSON: “Буддизм починається там, де закінчується психологія!”     (106 фотографій)

Відбувся черговий майстер-клас циклу "Таємниці Тибету!" Володимира Коливая, генерального директора СП "ІМІДЖ ОСВІТА", присв'ячений 20-річчю створення СП "ІМІДЖ ОСВІТА", який вже відвідало більше тисячі учасників! Програма носила секулярний (світський, відокремлений від релігії) характер та була розрахована на ділову та культурну еліту Києва. Релігійні та політичні теми, як і завжди, на майстер-класі не дискутувалися!

Чи задавали Ви собі коли-небудь питання: чому професійні лікарі хворіють не менше ніж звичайні люди, а професійні психологи мають проблеми в стосунках, кар'єрі та особистому житті не менші, ніж ми? Відповідь очевидна: більшість людей так і не навчилися застосовувати отримані ними знання, а значить - не знають як саме функціонує їх розум. Тут в пригоді стає досвід наукової частини буддизму, оскільки ця релігія чи не єдина, яка обрала не "шлях віри", а "шлях самовдосконалення та практики"! Зокрема, науково-практична частина тибетського буддизму: глибинна психологія, медицина, астрологія, тук-дам (медитація після смерті), має досягнення, які в інших релігійних системах не присутні взагалі!

Стисла програма, яка багатьом прийшлась до душі:

  • Що відкрив Будда Шак'ямуні або чому можна обійтися і без релігії

  • Секрети саморегуляці

  • Як подолати ворогів всередині себе

  • Життя як проект

Переповнена зала готелю "Редіссон" завмерла в очікуванні програми. За словами та відгуками учасників, вражало все: від скромного інтер'єру і до наповненості програми по-справжньому, цікавою інформацією. Переглянувши фотогалерею, Ви легко зрозумієте атмосферу, що панувала протягом чотирьох годин та, сподіваємось, зустрінете знайомі Вам обличчя! На цьому сайті до Вашої уваги і цікаві статті.

Ви можете забронювати собі місце на наступну безкоштовну програму, зазначивши в розділі "Контакти" свої дані та назву програми: "Таємниці Тибету!". Дякуємо і до зустрічі на програмі!

*Примітка: Володимир Коливай - єдиний в Україні, хто був удостоєний офіційного прийому в резиденції Його Святості Далай-Лами XIV. Багаторазове навчання у Далай-Лами за спеціальними програмами є окремим (особливим) періодом у житті тренера. За його словами, "буддизм починається там, де закінчується психологія!"

Маловідомі факти про Далай-Ламу...

Автор програми безмежно вдячний кожному окремо учаснику програми за участь та адміністрації готелю "Radisson Blu" за чудовий зал та сервіс! Окрема подяка фотохудожнику Дмитру Івановичу Яровому!

Впливові відгуки можна переглянути тут...


Подяка Дмитру Яровому за творчий фотозвіт та вміння побачити моменти, які найвлучніше демонструють атмосферу, що панувала!

* Відвідайте компанію, якою представлено цей проект: СП “ІМІДЖ ОСВІТА” при Києво-Могилянській Академії - курси англійської преміум класу!

  • Фоторепортаж Дмитра Ярового, партнера та фотокореспондента усіх VIP-подій "Анданте" бізнес-майстерні. Замовляйте і Ви цьому Майстру своєї справи фотофіксацію важливих подій!


© Анданте, бізнес-майcтерня 1991-2020
При будь-якому використанні матеріалів,
посилання на сайт business-trainings.kiev.ua є обов'язковим.
(044) 496-20-76, 496-20-77
Пошта: 04070, Київ-70, а/с №170
Нижній вал, 7-9, центральний вхід, 3 поверх