Провели “Таємниці Тибету”: Фотозвіт як подолати ревнощі та гнів, пристрасті та залежність?”     (93 фотографій)

Відбувся черговий майстер-клас з циклу "Таємниці Тибету". Що, як не власний розум відповідальний за всі наші досягнення та стани, в які ми потрапляємо. Ось і цього разу у всіх учасників була можливість дискутувати та застосувати пеіні секрети.

Нейро-менеджмент чи, як ми назвали цикл програм, що триває вже 5 років "Mind Management", вже 2 600 років займає центральне місце в психології тибетського буддизму і це не випадково, адже всі ми прагнемо щастя і саме психологія та філософія Далай-Лами запобігає тому, що ми переважно починаємо щось цінувати пізніше, лише тоді, коли його втрачаємо. На радість із ста двадцятьма учасниками останньої програми цього не трапиться, бо ми всі отримали імунітет зі своєрідного погляду на дану проблему! Попереду ж - робота над собою, бо просто віра в те, що, як люди люблять казати: "все буде добре" - це часто лише слова. Адже, щоб так було - необхідно створювати причини. Оскільки причини є у горя, то логічно, що вони мають бути і у щастя. І створюємо їх часто ми самі. Ми з програми винесли думку, що "ніхто нікому в цьому світі не належить" і "ніхто, крім нас самих не досягне нам щастя" і те, що його є 2 види: 1) Є щастя недовговічне, обумовлене, залежне та короткотривале з отримання чогось. 2) Інший вид щастя від турботи та віддавання. Вгадайте, який з варіантів сприяє зміцненню дружби, сім'ї та миру: шлях взаємоповаги, чи шлях взаємних претензій?! Тож: не приставайте, удосконалюйте не інших, а удосконалюйте себе, і це приведе до спокою та рівноваги, до поваги прав інших та вдячності! Хай щастить на шляху! Слідкуємо за новими програмами в розділі "Програми" цього сайту та на сторінці автора програм у ФБ:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100009097938369

  • Окрема подяка учасникам дискусії на сцені: Тані Оксютенко, Сергію Тимофієву, Тарасу Гегельському, Дімі Кузнєцу та Стеллі Марчук.
  • Фотографу Дмитру Яровому та спікеру Петру Гнатюку та всім учасникам за активність !


© Анданте, бізнес-майcтерня 1991-2020
При будь-якому використанні матеріалів,
посилання на сайт business-trainings.kiev.ua є обов'язковим.
(044) 496-20-76, 496-20-77
Пошта: 04070, Київ-70, а/с №170
Нижній вал, 7-9, центральний вхід, 3 поверх