Відбулася нова відкрита програма з циклу “Таємниці Тибету”     (93 фотографій)

"Хочеш війни - воюй. Хочеш миру - мирися. По твоїх діях видно чого ти хочеш". "Найбільше нас характеризує те, кого саме ми обираємо в друзі та як довго це триває". Детальніше в підрозділі "Власні афоризми автора" розділу "Статті". А програма була про вищі цінності життя, які ми можемо знаходити, демонструвати і передавати іншим. І все це - без релігії та політики: чистий науковий тибетський буддизм.

Автор: Володимир Коливай - член Української Асоціації Менеджмент Консультантів, Генеральний директор СП "ІМІДЖ ОСВІТА" при Києво-Могилянській Академії, єдиний в Україні, хто був удостоєний офіційного прийому в резиденції Його Святості Далай-Лами. Володимир є першим в Україні бізнес-консультантом, який відкрив загалу науково-психологічні аспекти тибетського буддизму, адаптувавши їх для використання в лідерстві, управлінні та стратегічному менеджменті.

Питання автору програми:

В чому полягає унікальність Вашої програми? Звідки така маловідома інформація?

Відповідь:

"Кожен бізнес-тренер прагне здивувати свою аудиторію чимось цікавим та новим. Мені пощастило тепер не доводиться робити якихось штучних зусиль. В мене ці знання є. Я маю можливість живого спілкування з надзвичайно харизматичними, всесвітньо відомими представниками “Науки про розум”. Серед багатьох з них - це Річард Девідсон, директор Вайсманської лабораторії, Деніел Гоулеман, автор всесвітньо відомих бестселерів “Емоційний інтелект” та “Фокус” та, звичайно, лауреат Нобелівської премії миру, Його Святість Далай-Лама XIV. Саме цей факт, очевидно, робить мої програми чимось особливими. Крім того, я багато навчаюся. Наприклад, минулого року я мав дві приватні зустрічі та три навчання у Далай-Лами та участь у згаданій міжнародній конференції американського інституту “Mind and Life”, матеріали якої в Україні нікому, крім мене, недоступні. Свої останні програми я наповнюю знаннями, які отримав від поїздки в Стенфорд для глибшого розуміння програм з концентрації, які там, з ініціативи Далай-Лами, уже успішно впроваджені на кафедрах медицини, ІТ-технологій та менеджменту. Саме цими знаннями я і ділюся. Саме вони і відрізняють мої програми. Логічно?"

Реєстрація на наступну програму в розділі "Програми"


© Анданте, бізнес-майcтерня 1991-2020
При будь-якому використанні матеріалів,
посилання на сайт business-trainings.kiev.ua є обов'язковим.
(044) 496-20-76, 496-20-77
Пошта: 04070, Київ-70, а/с №170
Нижній вал, 7-9, центральний вхід, 3 поверх