Бізнес і здоров’я: на запрошення “Анданте”, Україну відвідав персональний лікар Далай-Лами!     (55 фотографій)

29 вересня "Анданте" бізнес-майстерня провела зустріч з Баррі Керзіним, доктором медичних наук, письменником, ченцем та персональним лікарем Далай-Лами, який відвідав Україну з унікальною лекцією секулярного (світського) буддизму. Баррі представив наукову та маловідому частину тибетського буддизму: глибинну психологію, медицину тощо.

Чергова програма з особистісного росту "Бізнес та непізнані ментальні можливості людини!" запам'ятається киянам щирістю та доступністю унікальної інформації. Баррі Керзін, автор програми, веде співпрацю з вченими світового рівня. Він цікавий науковцям і тим, що він є спеціалістом в тук-дам - особливому стані тибетських лам, який століттями тримався в таємниці. Це стан, коли після зупинки серця та кровообігу великі практики зберігають життя тіла ще 21 день! Наука лише тепер дізналася про цей унікальний феномен і виявляє до нього велику цікавість. Баррі асистує саме таких лам і стисло торкнувся і цієї теми, як лікар, доктор медичних наук.

Аудиторію майстер-класу традиційно складали ті, кого цікавить особистісний ріст та маловідома психологія, представники посольств, управлінці вищої та середньої ланки, молодь, держслужбовці, медики та члени Європейської Бізнес Асоціації, Британо-Української професійної мережі (Британська Рада), Української асоціації менеджмент консультантів, Української Асоціації Якості, Британо-Української Торгової Палати, Шведсько-Українського бізнес-клубу.

Стисла програма:

  • Як насправді функціонує наш розум?
  • Останні відкриття непізнаних можливостей людського розуму.
  • Маловідомі методи досягнення особистого щастя без релігії.


Дивіться фотогалерею, яка дасть уявлення про цю подію тут...


© Анданте, бізнес-майcтерня 1991-2013
При будь-якому використанні матеріалів,
посилання на сайт business-trainings.kiev.ua є обов'язковим.
(044) 496-20-76, 496-20-77
Пошта: 04070, Київ-70, а/с №170
вул. Ярославська, 6, 5 поверх бізнес-центру