“Шлях справжнього лідера” замовляв Клуб Ділових Людей Києва. Це не випадково!     (55 фотографій)

Справжній лідер той, хто навчився слухати себе, керувати собою та відповідати за свої дії! Проте, учасники програми були надто розумними людьми, щоб з ними говорити про загальновідомі характеристики лідерства. Тут переплелися і амбіції, і Закон Карми, і звички і нестримне бажання вчитися новому. Хотілося дійсно чогось нового і чогось особливого. Воно виявилося всередині кожного з нас. Подяка учасникам програми від команди "Анданте" та офісу Клубу Ділових Людей Києва! Так тримати!

У ПРОГРАМІ АКТИВНО ВИКОРИСТОВУВАЛИСЯ: власний досвід бізнес-тренера, психологічні аспекти самоконтролю, епізоди всесвітньо відомої книги "Шлях справжнього лідера", яка побудована у формі діалогу між бізнес-консультантом Лоуренсом Майзенбергом та Його Святістю Далай-Ламою. Це був цікавий діалог без перебільшення!

Фотогалерея візуально перенесе Вас у дух програми, а живі обличчя її учасників ще раз нагадають про цікавість до цієї важливої теми!

Приємного перегляду!


"Анданте" бізнес-майстерня висловлює вдячність Клубу Ділових Людей м. Києва за чудову організацію цієї зустрічі, а Дмитру Яровому за емоційний та якісний фоторепортаж!


До нових зустрічей! Дивіться розділ "Програми"!© Анданте, бізнес-майcтерня 1991-2020
При будь-якому використанні матеріалів,
посилання на сайт business-trainings.kiev.ua є обов'язковим.
(044) 496-20-76, 496-20-77
Пошта: 04070, Київ-70, а/с №170
Нижній вал, 7-9, центральний вхід, 3 поверх