Зустріч з Володимиром Коливаєм в Києво-Могилянській Бізнес Школі на MBA програмі!     (57 фотографій)

Перегляньте, будь ласка, фотозвіт з програми: "Трансформація проблем: непізнані ментальні можливості людини", яка була проведена в травні 2013 року для учнів МВА програми, керівників та власників успішних бізнесів в Україні! Психологічні аспекти тибетського буддизму прийшлися до душі топ-менеджерам, які без перебільшення є діловою елітою України, як і КМБШ, в якій вони з успіхом закінчують навчання!

Чи знаєте Ви, що першим університетом у світі був університет Наланда, який був заснований ще в III сторіччі до нашої ери? В Наланді викладали наукові та філософські дисципліни біля 1500 професорів! Там одночасно навчалося понад 10000 студентів-монахів з Індії, Греції, Персії, Китаю..! Площа Наланди вражала своєю масштабністю. Уявіть собі: бібліотечний фонд “Наланди” перевищував 9 мільйонів томів безцінних першоджерел! Тут на високому рівні викладалися: логіка, астрологія, математика, медицина, психологія, мистецтво диспуту, філософія та інші предмети. Це було ціле місто науки!

Переглянути відео з цієї події (1:45)...

Сьогодні, Києво-Могилянська Бізнес Школа є осередком різноманітних знань в Україні і уособлює новаторство, практичність та міжнародний стандарт бізнес-освіти! Приєднуйтеся до лідерів ринку! "Анданте" рекомендує!

Інші світлини з цієї події...

  • Фоторепортаж Дмитра Ярового, партнера та фотокореспондента усіх VIP-подій "Анданте" бізнес-майстерні. Замовляйте і Ви цьому Майстру своєї справи фотофіксацію важливих подій!


© Анданте, бізнес-майcтерня 1991-2014
При будь-якому використанні матеріалів,
посилання на сайт business-trainings.kiev.ua є обов'язковим.
(044) 496-20-76, 496-20-77
Пошта: 04070, Київ-70, а/с №170
вул. Ярославська, 6, 5 поверх бізнес-центру