“Немає злості - нема й ворогів!”     (92 фотографій)

Програма відбулася 16 листопада 2013 року в President Hotel та налічувала біля 200 учасників. Вона була підготовлена за маловідомими матеріалами лекцій Далай-Лами в університах Ґарварду, Стенфорду, Еморі та інших. Автор включив і деякі унікальні матеріали з закритої міжнародної конференції Mind and Life.

Колись про професію психолога ніхто і не чув. А знаєте чому? Тому що такої кількості психічно-хворих, як сьогодні, світ ніколи ще не бачив. Та мало хто здогадується про справжню причину цього лиха. Вона ховається в егоцентризмі людини, який суттєво збільшився з приходом матеріально-технічного прогресу. Слова "мені, моє, для мене" стали его-мантрою для ментально близорукої людини.

На фото: спільна книга двох світових харизм: Далай-Лами та Пола Екмана.

З егоцентризмом приходять як конкуренція, заздрощі та боротьба, так і невпевненість, роздратованність та страх. На видимому рівні - це злість. Їй і був присвячений цей майстер-клас. А якщо бути точним, то причинам, які породжують злість та результатам, до яких вона призводить.

Нова програма відбулася за підтримки Європейської Бізнес Асоціації.Стиль розкриття теми буквально вразив більше, ніж 200 присутніх. Щоб зрозуміти наскільки саме, варто переглянути фотозвіт.

Реєструйтесь на наступну програму...

Про автора: Володимир Коливай- єдиний в Україні, хто був удостоєний офіційного прийому в резиденції Його Святості Далай-Лами XIV. Багаторазове навчання у Далай-Лами за спеціальними програмами та ще дві приватні аудієнції є окремим (особливим) періодом у житті автора. Володимир Коливай має запрошення зі сторони офісу Далай-Лами до участі у щорічній закритій конференції "Mind and Life" для провідних психологів, нейробіологів та вчених зі світовим ім'ям. Чергова наукова конференція "Пристрасті та залежність" відбуласяся в жовтні 2013 року в резиденції Далай-Лами. Зі слів бізнес-тренера, "буддизм починається там, де закінчується психологія!". Переглянути впливові та респектабельні відгуки про попередні програми.

  • Фоторепортаж Дмитра Ярового, партнера та фотокореспондента усіх VIP-подій "Анданте" бізнес-майстерні. Замовляйте і Ви цьому Майстру своєї справи фотофіксацію важливих подій!


© Анданте, бізнес-майcтерня 1991-2014
При будь-якому використанні матеріалів,
посилання на сайт business-trainings.kiev.ua є обов'язковим.
(044) 496-20-76, 496-20-77
Пошта: 04070, Київ-70, а/с №170
вул. Ярославська, 6, 5 поверх бізнес-центру