Відбулася унікальна програма з глибинної психології: “ПРИСТРАСТІ ТА ЗАЛЕЖНІСТЬ”.     (113 фотографій)

8 грудня 2013 відбувся черговий майстер-клас Володимира Коливая: презентація маловідомого напрямку в особистісному рості, управлінні та лідерстві, який сьогодні активно використовуються університетами Ґарварду, Стенфорду, Оксфорду, Вісконсіна, Еморі, Бомбею та іншими на кафедрах медицини, ІТ-технологій та менеджменту. Програма налічувала 220 учасників, які мали змогу дізнатися про маловідомі матеріали із закритої міжнародної наукової конференції, яка пройшла в жовтні 2013 року в резиденції Далай-Лами! Програма проводилася за сприяння Європейської Бізнес Асоціації.

ПРО АВТОРА МАЙСТЕР-КЛАСУ:

  • Володимир Коливай - член Української Асоціації Менеджмент Консультантів, Генеральний директор СП "ІМІДЖ ОСВІТА" при Києво-Могилянській Академії, єдиний в Україні, хто був удостоєний офіційного прийому в резиденції Його Святості Далай-Лами. Володимир є першим в Україні бізнес-консультантом, який відкрив загалу науково-психологічні аспекти тибетського буддизму, адаптувавши їх для використання в лідерстві, управлінні та стратегічному менеджменті! Володимир має щорічні запрошення зі сторони офісу Далай-Лами до участі у міжнародній закритій конференції "Mind and Life" для провідних психологів, нейробіологів та вчених зі світовим ім'ям. Чергова наукова конференція "Пристрасті та залежність" відбулася в жовтні 2013 року. Частину її матеріалів було включено у цю програму. Зі слів бізнес-тренера, "буддизм починається там, де закінчується психологія!".

СТИСЛИЙ ЗМІСТ МАЙСТЕР-КЛАСУ, ЩО ВІДБУВСЯ 8 ГРУДНЯ 2013 року:

  • Таємні методи роботи з власним розумом в тибетському буддизмі та останні відкриття науки.
  • Залежніcть від емоцій або "У рабстві у свого Его". Небезпеки та вихід.
  • Механізми подолання залежності (психологічної, ментальної та фізичної).
  • Техніки внутрішньої роботи в тибетському буддизмі. Науковий підхід та точки дотику.
  • Бодхічітта або чому можна обійтися і без релігії? Штрихи до портрету Далай-Лами та персональні прийоми самоконтролю від Далай-Лами! (Цікаві факти про нього...)
  • «Люди вважають, що їх розум – це головний інструмент у досягненні щастя. Буддисти ж думають дещо по-іншому. Вони мають свої, таємні методи на цьому шляху, які, як не дивно, лежать по за релігією та матеріальним світом». (В. Коливай).


Говорить Володимир Коливай, бізнес-тренер:

”У серці Далай-Лами живе потужна енергія гуманізму та служіння іншим. Очевидно, що його перше місце в списку “100 найвпливовіших людей світу!” не випадкове. Це океан знань планетарного маштабу! Буддизм, в релігійному сенсі цього слова, тут відходить на другий план! Сучасних вчених світового рівня приваблює інше: буддизм як шлях самовдосконалення! Варто згадати про Далай-Ламу і як про першокласного Вчителя, в якого навчалися такі відомі особистості, як бізнес-консультант першої десятки Стівен Кові, психолог №1 у світі - легендарний Пол Екман, відомий бізнес-консультант Лоуренс Майзенберг, професори новітньої психології Річард Девідсон та Деніел Гоулеман. Мені приємно бути одним з тих, хто теж вважає знання та досвід Далай-Лами унікальними! Де тут релігія? Адже мова йде про маловідомі та недоступні для більшості знання. Саме їх я і передаю своїми майстер-класами. Аналізуйте! Вивчайте! Застосовуйте!”

  • Фоторепортаж Дмитра Ярового, партнера та фотокореспондента усіх VIP-подій "Анданте" бізнес-майстерні. Замовляйте і Ви цьому Майстру своєї справи фотофіксацію важливих подій!


© Анданте, бізнес-майcтерня 1991-2020
При будь-якому використанні матеріалів,
посилання на сайт business-trainings.kiev.ua є обов'язковим.
(044) 496-20-76, 496-20-77
Пошта: 04070, Київ-70, а/с №170
Нижній вал, 7-9, центральний вхід, 3 поверх