“Шлях справжнього лідера” для Європейської Бізнес Асоціації та Клубу ділових людей!     (86 фотографій)

Ми багато знаємо, та не все можемо! Ми багато хочемо, та мало досягаємо... Дешеві знання нам пропонують на кожному кроці, а цінні знання сьогодні знайти не так вже й легко. Вони добуваються працею, та передаються з рук в руки від справжніх майстрів справжнім учням! Де ці майстри? Де ці учні? Що потрібно, щоб все було навпаки? Виявляється, небагато: трішечки цікавості та часу для себе!

"Думка, слово та дія" - це те, що в часі працює або на нас, або проти. Думка народжує два інших наслідки, тому і є головною. Як думки приходять в нашу голову? - ми про це не думаємо: вони є і все. Та, якщо вдивитися, то побачимо, що серед безлічі думок є велика кількість непотрібних. Пройде час і вони народять хибні слова та небажані дії. Як тільки ми спробуємо очистити потік думок від непотрібних, як бачимо, що це неможливо. Наші думки інколи нас не слухаються і з'являються самостійно, без нашої волі.

Саме тому в світі існує система контролю свого розуму, своїх слів та дій. До носіїв таких давніх секретів і належить тибетська традиція. Точніше кажучи, наукова частина тибетського буддизму, яка вільна від догм та теології. Основою такого світогляду є твердження, що ніхто нічого нам не посилає. Все є результатом певних причин та умов. А це цікаво тим, що ми можемо самі впливати на своє щастя і отримувати результати, які нам потрібні. В бізнесі та особистому житті про це знати важливо!

Саме про це і була вся програма майстеркласу!

Подяка Європейській Бізнес Асоціації західного регіону та Клубу ділових людей Львова за активну участь, сміх та складні запитання! А Дмитру Яровому за творчий фотозвіт та вміння побачити моменти, які найвлучніше демонструють атмосферу, що панувала!

Переглянути впливові відгуки можна тут...


© Анданте, бізнес-майcтерня 1991-2013
При будь-якому використанні матеріалів,
посилання на сайт business-trainings.kiev.ua є обов'язковим.
(044) 496-20-76, 496-20-77
Пошта: 04070, Київ-70, а/с №170
вул. Ярославська, 6, 5 поверх бізнес-центру