Володимир Ілліч Коливай (Volodymyr Kolyvai):
Володимир Коливай, член Української Асоціації Менеджмент Консультантів (УАМК) та Європейської Бізнес Асоціації (ЕВА), Британо-української Торгової палати ( BUCC) співзасновник та генеральний директор школи англійської мови Image Education Ltd., раніше відомої, як СП "Імідж Освіта" при Києво-Могилянській Академії, провідний консультант в Україні з наукових методів самопізнання та саморозвитку, морального лідерства та власної ефективності, наукових методів саморегуляції на основі глибинної психології наукової частини тибетського буддизму. Володимир Коливай є першим в Україні бізнес-консультантом, який відкрив бізнесу маловідомі науково-психологічні аспекти тибетського буддизму, адаптувавши їх для використання в лідерстві, особистістному рості та керування собою. Програми, подібні його програмам, активно використовуються провідними університетами світу, такими, як Стенфорд, Гарвард, Оксфорд та іншими. Крім того, Володимир єдиний в Україні, хто мав офіційний прийом у резиденції Далай-Лами XIV, брав участь у декількох закритих міжнародних наукових конференціях Mind and Life з психології і нейробіології, відповідно особисто знайомий з провідними консультантами та вченими зі світовим ім’ям, що видно з фото на цій сторінці.
Команда
Оксана Литвиненко, CEO
Виконавчий директор СП "ІМІДЖ ОСВІТА", Керівник департаменту тренінгів "Анданте" бізнес-майстерні.
Іванна Ящук
Головний менеджер, СП "ІМІДЖ ОСВІТА" (english.com.ua) та референт програм "Анданте".
Вчителі
Ілля Коливай, тато, перший Вчитель.
Консультант з прийняття нестандартних рішень в найскладніших ситуаціях.
Його Святість Далай-Лама, вчений, філософ, гуманіст планетарного маштабу.
1 місце в рейтину "100 найвпливовіших людей світу"
Стівен Кові. Найвідоміший бізнес-консультант з лідерства.
Автор гниги "7 навичок високоефективних людей".
Баррі Керзін, персональний лікар Далай-Лами.
Консультант бізнес-тренера з питань особистісного росту та самореалізації.
Такаші Ядзима, Головний консультант Mitsubishi.
Головний консультант тренера зі стратегії та ведення бізнесу.
Гуру Джі Б.К.С. Аенгар - Гуру Йоги №1 в сівіті.
Знавець теорії та практики комплексної Йоги.
Харві МакКей, бізнес-консультант першої десятки.
Автор бестселера "Як вижити серед акул"
Роберт Турман, професор.
Професор Колумбійського університету, батько Уми Турман.
Kenny G - найвідоміший саксофоніст сьогодення!
Джазовий лірик, великий майстер звуку!
Чан Чунг Зунг - один з перших Вчителів бізнес-тренера.
Герой війни, професор, Глава закритої сімейної школи Кунг-Фу.
В’ячеслав Брюховецький.
Почесний президент Національного університету "Києво-Могилянська академія", Герой України.
Геше Лакдор
Директор бібліотеки тибетських праць та архівів Далай-Лами (Індія). Професор психології, перекладач.
Тензин Пріядарші
Один з Вчителів та друзів. Повністю посвячений монах, учень Далай-Лами.


”Я ніколи не треную інших у звичному розумінні цього слова, а своїм досвідом та знаннями стимулюю людей до власного пошуку та самотворення”

Володимир Коливай, 1963 р.н.,- Бізнес-тренер, член Української Асоціації Менеджмент Консультантів, Генеральний директор Мовної школи ІМІДЖ ОСВІТА (IMAGE EDUCATION Ltd) та Andante Business Trainings, провідний консультант із швидкого розвитку персоналу, лідерства, управління, власної ефективності та науково-психологічних методів саморегуляції на основі глибинної психології. Володимир першим в Україні відкрив бізнесу моловідомі науково-психологічні аспекти тибетського буддизму, адаптувавши їх в лідерстві, ефективному розвитку персоналу, бізнесі та управлінні.    Сьогодні, такі програми активно використовуються провідними університетами світу (Stanford, Harward, Wisconsin та ін.) Він єдиний в Україні, хто мав офіційний прийом у резиденції Його Святості Далай-Лами та особисто знайомий з провідними психологами зі світовим ім’ям: Річардом Девідсоном, Деніелом Ґоулеманом, Полом Екманом та іншими. https://www.facebook.com/profile.php?id=100009097938369

Дивитися впливові відгуки та список компаній-замовників...

Відео-канал:

Дивитися прямий ефір з бфзнес-тренером та автором програм...

ФБ: https://www.facebook.com/profile.php?id=100009097938369

*Народився в селі Лебедин, Шполянського району, Черкаської області в сім’ї сільських вчителів. Після закінчення школи - 2 роки служби в армії. Після звільнення з лав Радянської армії, розпочав “кар’єру” в Києві двірником школи №78 по вулиці Шота Руставелі. Сьогодні за плечима тренера різноманітні освіти, реалізація проектів особливої складності та унікальний життєвий досвід.

Освіта:

 • Київська Державна Консерваторія (диригент);
 • Київський Державний Інститут фізичної культури (тренер східних єдиноборств);
 • Державна Академія керівних кадрів (менеджмент організацій);

Інші факти:

 • Навчання у Такіші Ядзими, Головного консультанта корпорації Mitsubishi (Японія);
 • Цільове навчання в Швеції, Британії та Індії;
 • Учень закритої сімейної школи Кунг-Фу професора Чан Чунг Зунга (В’єтнам);
 • Член Української Асоціації Менеджмент Консультантів, Європейської Бізнес-Асоціації, Британо-Української Торгової палати, Британо-Української професійної мережі, Торгово-Промислової Палати України, Української Асоціації Якості, Шведсько-Українського Бізнес-Клубу, Міжнародного Айстедфоду...

Улюблені вислови:

 • ”Фотомисливство” (З дитинства з татом ходили фотографувати природу та тваринок)
 • ”Хороші учні навчаються лише у першокласних вчителів!” (Буддиська мудрість).
 • ”Не святі горшки ліплять!” (Святі горшки не ліплять. Це роблять горшколіпи).
 • ”Береженого Бог береже!” (”Бог тебе береже” рівно настільки, наскільки ти сам обережний!).
 • ”Скупий платить двічі!”(Це очевидно. Тільки шкода, що ми інколи про це забуваємо).
 • ”Не смійся - не будеш плакати!” (Тримайся золотої середини!).
 • ”Більше мовчи - більше чутимеш!” (Здебільшого, ми захищаємо свою правоту, а не істину).
 • ”Мрії завжди збуваються. Але не завжди наші.” (Ми отримуємо те, на що заслуговуємо!).
 • ”В моєму словнику слово “неможливо” - не існує!” (Під лежачий камінь вода не тече).
 • ”Об уме полководца судят по людям, которые его окружают!” (No comments).

Коло глибоких інтересів:

Поради:

 • Порада топ-менеджерам: варто познайомитися ближче з роботою бджолиного вулика!
 • Порада звичайним працівникам: забудьте, що Ви - звичайні!
 • Порада колегам: навчайтеся, вивчайте і вдосконалюйте себе.
 • Порада собі: пам’ятай, що радити комусь - це простіше, ніж самому слідувати власним порадам.
 • Порада всім: живіть чесно.
 • Порада на пів-духовним людям: “Не грайте роль тих, хто цікавиться духовністю: ставайте вже вегетаріанцями! не зраджуйте! - не вистачає волі? То більше праутикуйте!”

Нагороди:

 • Першу премію та Золоту медаль “За зміцнення миру і дружби між народами” Нагорода була вручена в Королівському павільйоні в присутності Принца Чарльза.
 • Нагорода “Золоте серце” за значний внесок у справу захисту прав дітей та молоді в Україні (”Міжнародна ліга захисту прав дітей та молоді”).
 • Диплом другого ступеня зі східних бойових мистецтв на першому всеукраїнському фестивалі Кунг-Фу ( Міжнародна рада експертів, Китай-Україна).
 • Диплом та подяка за значний внесок у справу захисту культури в Україні (”Міжнародна ліга захисту культури”).
 • Диплом та цінний подарунок ”За великий практичний вклад у справу освіти в м. Києві”. (від Олександра Омельченка, мера Києва).
 • Медаль ім.Семенова -Тяншанського за наукову роботу в сфері охорони навколишнього середовища (СРСР, Ленінград).

Володимир Коливай - єдиний в Україні, хто був удостоєний офіційного прийому в резиденції Його Святості Далай-Лами Неповторною нішею тренера є популярні серед бізнес-еліти програми провідний консультант в Україні з наукових методів самопізнання та саморозвитку, морального лідерства та  власної ефективності, наукових методів саморегуляції на основі глибинної психології наукової частини тибетського буддизму, секрети якого бізнес-тренер отримав з перших рук. В. Коливай є першим в Україні бізнес-консультантом, який відкрив загалу науково-психологічні аспекти тибетського буддизму, адаптувавши їх для використання в лідерстві, управлінні та стратегічному менеджменті!

В. Коливай: “Якби у цьму світі ми всього досягали самостійно, то не існувало б вчителів. І чим більші досягнення людина має, тим кращих вчителів вона потребує!” Аудіо...

Чим програми відрізняються?

Кожен бізнес-тренер прагне здивувати свою аудиторію чимось цікавим та новим. Мені пощастило тепер не доводиться робити якихось штучних зусиль. В мене ці знання є. Я маю можливість живого спілкування з надзвичайно харизматичними, всесвітньо відомими представниками “Науки про розум”. Серед багатьох з них - це Річард Девідсон, директор Вайсманської лабораторії, Деніел Гоулеман, автор всесвітньо відомих бестселерів “Емоційний інтелект” та “Фокус” та, звичайно, лауреат Нобелівської премії миру, Його Святість Далай-Лама XIV. Саме цей факт, очевидно, робить мої програми чимось особливими. Крім того, я багато навчаюся. Наприклад, минулого року я мав дві приватні зустрічі та три навчання у Далай-Лами та участь у згаданій міжнародній конференції американського інституту “Mind and Life”, матеріали якої в Україні нікому, крім мене, недоступні. Свої останні програми я наповнюю знаннями, які отримав від поїздки в Стенфорд для глибшого розуміння програм з концентрації, які там, з ініціативи Далай-Лами, уже успішно впроваджені на кафедрах медицини, ІТ-технологій та менеджменту. Саме цими знаннями я і ділюся. Саме вони і відрізняють мої програми.(Автор).

Хороші учні вчаться лише в першокласних вчителів!

З Деніелом Гоулеманом, всесвітньо відомим психологом, автором книг "Емоційний Інтелект" та "Фокус", на навчанні у Далай-Лами в Нью-Йорку на початку жовтня 2013 року.
З Річардом Девідсоном, професором психології, нейробіологом, директором лабораторії Вайсмана. В Індії на закритій науковій конференції у резиденції Далай-Лами. Жовтень 2013 р.
"Передача естафети!" - В. Коливай в прямому спілкуванні з легендарним гуру менеджменту Стівеном Кові!
Погане світло, але не настрій! Фото на пам'ять про початок дружби з легендарним Kenny G, зроблене Гаррі, його імпресаріо! (2012 р)
Розмова з Робертом Турманом (США), вченим, письменником, громадським діячем, батьком відомої кіноактриси Уми Турман (2012 р).
Після навчання у професора Роберта Турмана, письменника та вченого, одного з 25 найвпли-вовіших особистостей США за версією "Time".
З давнім другом, Гуру сервісу №1 в світі, Джоном Шоулом під час його другого візиту в Україну 2013 року!
Позитиву море, та час вже прощатися: "До побачення, Джон! Привіт, нові знання та якісний сервіс!" 2008 р.
З Алексом Берзіним, професором Гарвардського університету, після проходження в нього навчання 2011 року!
Асистування 93-річному Б.К.С.Аенгару - Гуру Йоги №1 у світі, на закритій міжнародній конференції 'Mind and Life' в Делі 2010 року!
Серед учасників програми "Острів в Океані" під час її презентації для бізнес-еліти! Готель "Intercontinental" (2009 рік).
Під час чергової програми в Києві: "Трансформація проблем - секретна зброя буддистів", готель "Редіссон", 2012 р.
В. Коливай - перший в Україні бізнес-тренер, який адаптував наукові аспекти тибетського буддизму для використання в лідерстві.
President Hotel. Нова програма "Немає злості - нема й ворогів" зібрала понад 200 учасників програми!
Володимир Коливай, Оксана Литвиненко та Інгрід, співорганізатор презентації програм "Анданте" в Стокгольмі!
З Президентом "Української асоціації менеджмент консультантів", Ігорем Григоровичем Рогошевським після програми.
З Оксаною Литвиненко, керівником департаменту тренінгів, після вдалого завершення одного з важливих проектів!
З Мефю Рікаром, доктором психології, письменником, вчерним, одним з персональних перекладачів Далай-Лами.
Володимир Коливай та Баррі Керзін - одини з персональних лікарів Його Святості Далай-Лами в Москві!
В. Коливай з Геше Лакдором, особистим перекладачем та хранителем центрального архіву бібліотеки Далай-Лами після навчання!
В. Коливай та Тензін Пріядарші (Індія), який має наукову ступінь Гарвардського університету з порівняльної філософії. 2013 р.
Фото після офіційного прийому Володимира Коливая в резиденції Далай-Лами XIV в офісі Його Святості в Дарамсалі! (Індія, 2007 р)
Чергова приватна зустріч p Його Святіст. Далай-Ламою після одного з навчань у Делі в грудні 2012 року.
Власні фото. Міжнародна наукова конференція Mind&Life в Делі. Перша зустріч моєї колеги Оксани з Далай-Ламою! 2010 рік.
Власні фото. Міжнародна наукова конференція Mind&Life в Делі. Перша зустріч моєї колеги Оксани з Далай-Ламою! 2010 рік.
Власні фото. Оксана Литвиненко з Баррі Керзіним, персональним лікарем Далай-Лами під час візиту до нас. 2012 р.
Власні фото. Прощання з персональним лікарем Далай-Лами під час його візиту до нас в Київ. Готель Редіссон, після програми. 2012 р.
Презентація Його Святості фотозвіту здійснеих проектів по етиці для бізнес-еліти та його інструкції на майбутнє. Делі, 2011 рік.
Володимир Коливай та Його Святість Далай-Лама XIV. На фото зафіксовано фрагмент чергової зістрічі з Вчителем. 2013 р.
Володимир Коливай з Далай-Ламою: прощання після чотириденного навчання у Гамбурзі (Німеччина) у серпні 2014 року.
З хорошим настроєм та побажаннями рівноваги, терпіння і тепла на шляху служіння іншим! Щиро Ваш - Володимир Коливай.

© Анданте, бізнес-майcтерня 1991-2017
При будь-якому використанні матеріалів,
посилання на сайт business-trainings.kiev.ua є обов'язковим.
(044) 496-20-76, 496-20-77
Пошта: 04070, Київ-70, а/с №170
Нижній вал, 7-9, центральний вхід, 3 поверх