Коротке інтерв’ю з бізнес-тренером про новий (елітний), маловідомий напрямок в лідерстві!
Майстер-класи Володимира Коливая презентують маловідомий напрямок в особистісному рості, управлінні та лідерстві, який сьогодні активно використовується університетами Гарварду, Стенфорду, Оксфорду, Вісконсіну, Бомбею та іншими провідними університетами світу. Вони успішно впроваджені в Європі та Сполучених Штатах на кафедрах медицини, ІТ-технологій та менеджменту. Багато з програм проводяться Володимиром за сприяння Європейської Бізнес Асоціації та Клубу Ділових людей.

Це інтерв'ю з бізнес-тренером та автором програм Анданте було проведено в січні 2014 року кореспондентом сайту training.com.ua після створення нової резонансної програми "ПРИСТРАСТІ ТА ЗАЛЕЖНІСТЬ".
Володимир Коливай – член Європейської Бізнес Асоціації, Української Асоціації Менеджмент Консультантів, Генеральний директор СП"ІМІДЖ ОСВІТА" при Києво-Могилянській Академії, є першим в Україні бізнес-консультантом, який відкрив загалу науково-психологічні аспекти тибетського буддизму, адаптувавши їх для використання в лідерстві, управлінні та стратегічному менеджменті. Майстер-класи з цієї тематики бізнес-тренером проводяться переважно за сприяння Європейської Бізнес Асоціації.

  • Чому, на Ваш погляд, українцям варто відвідати Ваші майстер-класи?

Найперше, всі вони безкоштовні! По-друге, ці майстер-класи презентують маловідомий напрямок в особистісному рості, управлінні та лідерстві, який сьогодні активно використовується університетами Гарварду, Стенфорду, Оксфорду, Вісконсіну, Бомбею та іншими провідними університетами світу. Вони успішно впроваджені в Європі та Сполучених Штатах на кафедрах медицини, ІТ-технологій та менеджменту. Отже, я презентую в Україні маловідомий напрямок в лідерстві, базований на контролі своєї розумової діяльності та навичці однонаправленої концентрації.

  • В чому полягає унікальність Вашої програми? Звідки така інформація?

Кожен бізнес-тренер прагне здивувати свою аудиторію чимось цікавим та новим. Мені пощастило тепер не доводиться робити якихось штучних зусиль. В мене ці знання є. Я маю можливість живого спілкування з надзвичайно харизматичними, всесвітньо відомими представниками “Науки про розум”. Серед багатьох з них - це Річард Девідсон, директор Вайсманської лабораторії, Деніел Гоулеман, автор всесвітньо відомих бестселерів “Емоційний інтелект” та “Фокус” та, звичайно, лауреат Нобелівської премії миру, Його Святість Далай-Лама XIV. Саме цей факт, очевидно, робить мої програми чимось особливими. Крім того, я багато навчаюся. Наприклад, минулого року я мав дві приватні зустрічі та три навчання у Далай-Лами та участь у згаданій міжнародній конференції американського інституту “Mind and Life”, матеріали якої в Україні нікому, крім мене, недоступні. Свої останні програми я наповнюю знаннями, які отримав від поїздки в Стенфорд для глибшого розуміння програм з концентрації, які там, з ініціативи Далай-Лами, уже успішно впроваджені на кафедрах медицини, ІТ-технологій та менеджменту. Саме цими знаннями я і ділюся. Саме вони і відрізняють мої програми. Логічно?

  • Так, логічно. А чому Ви позиціонуєте свої програми, як такі, що розраховані саме на бізнес-еліту?

Такі програми з самого початку були орієнтовані на лідерів, які впливають, чи збираються впливати на себе та оточуючих. Тих знань, які їм сьогодні доступні на ринку України, уже недостатньо. З огляду на це, пропоновані мною програми мають особливу вагу та цінність в сучасних умовах конкуренції. Головне – це те, що у відкритих майстер-класах я презентую науково-психологічні аспекти тибетського буддизму, не торкаючись ні релігії, ні політики. Щоб осягнути наукову частину тибетського буддизму, мені потрібна не релігійна аудиторія, а тверезо мислячі, схильні до логіки, аналізу та реалістичного мислення люди. Ці майстер-класи з самого початку були створені та задумані для освіти ділової еліти України, оскільки, до того, як керувати кимось, спочатку потрібно навчитися керувати собою.

  • Яка користь людям різного віку, з різними професіями, від програм такого спрямування?

Сьогодні наукову частину тибетського буддизму провідні науковці світу без перебільшення називають “Наукою про розум”. Програмою Далай-Лами “Compassion Care” у всесвітньо відомому Стенфорді керує тибетець, випускник Оксфорду та мій добрий знайомий. Я думаю, що знати більше про власний розум корисно не лише випускникам престижних університетів, де рік навчання коштує 70 000 доларів. Ці знання потрібні і нам! Але для того, щоб керувати власним розумом потрібно, для початку, знати як він функціонує. Ось це і є центральною темою всіх моїх програм. До речі, Ви знаєте про той факт, що всі програми циклу “Таємниці Тибету” я проводжу безкоштовно? Це тому, що від згаданих світових харизм я їх отримую теж безкоштовно.

  • Якою людиною, на Ваш погляд, є Далай-Лама?

Розповім одну історію. Психолог №1 в світі, так-званий “живий детектор брехні”, Пол Екман, якось в розмові сказав, що він був повністю шокований тим фактом, що за 5 днів конференції в резиденції Далай-Лами він на його обличчі не зустрів жодної змішаної емоції. За словами Пола Екмана, це не можливо навіть теоретично! За десятиліття професійної діяльності йому нічого подібного зустрічати не доводилося, оскільки розум звичайної людини на це не здатен. Його висновок: “Далай-Лама – не людина!”. Не думаю, що Пол Екман набагато перебільшив. Від себе я лише додам, що Далай-Лама – це дуже тренована та незвичайна особистість, вчений світового рівня. Чому б тоді Девіду Бому, Лауреату Нобелівської премії з квантової фізики було проводити з Далай-Ламою закриті півторамісячні консультації?

До зустрічі! Для цього перегляньте розділ сайту "Програми".

Живий епізод з однієї із програм (9 хв.)


© Анданте, бізнес-майcтерня 1991-2019
При будь-якому використанні матеріалів,
посилання на сайт business-trainings.kiev.ua є обов'язковим.
(044) 496-20-76, 496-20-77
Пошта: 04070, Київ-70, а/с №170
Нижній вал, 7-9, центральний вхід, 3 поверх