Програми

Автор всіх програм: Володимир Коливай, Генеральний директор СП “ІМІДЖ ОСВІТА” при Києво-Могилянській Академії, член Української Асоціації Менеджмент Консультантів та Європейської Бізнес Асоціації, провідний консультант в Україні з питань управління, лідерства та власної ефективнсті. Володимир Коливай є першим в Україні бізнес-консультантом, який відкрив загалу маловідомі науково-психологічні аспекти тибетського буддизму, адаптувавши їх для використання в лідерстві, управлінні та стратегічному менеджменті! Програми, подібні його програмам, активно використовуються провідними університетами світу, такими, як Стенфорд, Гарвард, Оксфорд та іншими. Крім того, Володимир єдиний в Україні, хто мав офіційний прийом у резиденції Далай-Лами XIV та особисто знайомий з провідними консультантами та вченими зі світовим ім’ям.

Чим програми відрізняються? Кожен бізнес-тренер прагне здивувати свою аудиторію чимось цікавим та новим. Від автора: ”Мені пощастило тепер не доводиться робити якихось штучних зусиль. В мене ці знання є. Я маю можливість живого спілкування з надзвичайно харизматичними, всесвітньо відомими представниками “Науки про розум”. Серед багатьох з них - це Річард Девідсон, директор Вайсманської лабораторії, Деніел Гоулеман, автор всесвітньо відомих бестселерів “Емоційний інтелект” та “Фокус” та, звичайно, лауреат Нобелівської премії миру, Його Святість Далай-Лама XIV. Саме цей факт, очевидно, робить мої програми чимось особливими. Крім того, я багато навчаюся. Наприклад, минулого року я мав дві приватні зустрічі та три навчання у Далай-Лами та участь у згаданій міжнародній конференції американського інституту “Mind and Life”, матеріали якої в Україні нікому, крім мене, недоступні. Свої останні програми я наповнюю знаннями, які отримав від поїздки в Стенфорд для глибшого розуміння програм з концентрації, які там, з ініціативи Далай-Лами, уже успішно впроваджені на кафедрах медицини, ІТ-технологій та менеджменту. Саме цими знаннями я і ділюся. Саме вони і відрізняють мої програми. Логічно?”

ТРЕНІНГ: “Лідерство” - програма для менеджерів різних рівнів.

ГЛИБИННА ПСИХОЛОГІЯ. ОСОБИСТІСНИЙ РІСТ. УСПІХ. Кожен з нас пливе в океані життя і шукає свій острів. І в кожного він свій. Читання книг та просто розмови, як бачимо, багато користі не дають. Проте, є багато цікавих шляхів, які дійсно приносять повноцінне життя, наповнене щастям. Тож, знайти себе не так уже й складно! Лише треба правильно шукати! Автор програми: Володимир Коливай, член Української Асоціації Менеджмент Консультантів, генеральний директор СП "ІМІДЖ ОСВІТА" при Києво-Могилянській Академії. Формат програми: корпоративне замовлення!

ТРЕНІНГ: “Корпоративна культура” - від звичок працівників до репутації компанії!

КОРПОРАТИВНА КУЛЬТУРА - СЕРВІС - ЕФЕКТИВНІ ПРОДАЖІ! Цей тренінг замовляють ті компанії, які хочуть вибудувати високий рівень продажів. Вони розуміють, що лише яскраві навички працівників та хороший сервіс є гарантією досягнення такої мети. Проте, якщо це все не стане частиною корпоративної культури, - всі зусилля керівництва будуть марними. Автор програми: Володимир Коливай, член Української Асоціації Менеджмент Консультантів, генеральний директор СП "ІМІДЖ ОСВІТА" при Києво-Могилянській Академії. Формат програми: корпоративний тренінг.

ОСОБИСТІСНИЙ РІСТ: “Трансформація проблем - секретна зброя буддистів!”

ФОРМАТ ПРОГРАМИ - ВІДКРИТИЙ! Лідерство. Вплив. Самореалізація. Багато-хто з вас уже неодноразово відвідував майстер-класи Володимира Коливая, члена Української Асоціації Менеджмент Консультантів, та знайомий з його майстер-класами «Острів в Океані" та "Таємниці Тибету". Майстер-класи створено за одноіменною книгою Володимира Коливая, і вони вже стали своєрідною візитною карткою бізнес-тренера. Це одна з нових програм з акцентом на розширенні прихованих здібностей кожного з нас та нових можливостей в особистісному рості! Автор програми: Володимир Коливай, член Української Асоціації Менеджмент Консультантів, генеральний директор СП "ІМІДЖ ОСВІТА" при Києво-Могилянській Академії. Програма у відкритому форматі для всіх бажаючих!

Цикл безкоштовних відкритих програм: “ТАЄМНИЦІ ТИБЕТУ!” Залиште і Ви свою заявку!

ФОРМАТ ПРОГРАМИ - ВІДКРИТИЙ! Лідерство. Вплив. Самореалізація. Хтось з відомих вчених сказав, що буддизм починається там, де закінчується психологія! Це правда. І ми говоримо не про буддизм взагалі, а про унікальний, маловідомий та наскрізь проникнутий особливими знаннями тибетський буддизм. Ці знання безперечно дадуть Вам можливість навчитися керувати тими ситуаціями власного життя, якими інші керувати не в змозі! Автор програми: Володимир Коливай, член Української Асоціації Менеджмент Консультантів, генеральний директор СП "ІМІДЖ ОСВІТА" при Києво-Могилянській Академії. Програма у відкритому форматі для всіх бажаючих!

Важливо знати: “Три Закони “Анданте!”

Колись мудра людина сказала: «Купуючи квиток на концерт, не дивіться, чия музика буде виконуватися: Баха, Моцарта чи Верді? Але обов’язково зверніть увагу, в чиєму саме виконанні будуть звучати твори цих композиторів. Адже виконання – ось що найголовніше у концерті!». Отже, як керівник департаменту тренінгів "Анданте", із задоволенням ділюся баченням того, якою ми бачимо роль бізнес-тренера.

 <  1 2
© Анданте, бізнес-майcтерня 1991-2016
При будь-якому використанні матеріалів,
посилання на сайт business-trainings.kiev.ua є обов'язковим.
(044) 496-20-76, 496-20-77
Пошта: 04070, Київ-70, а/с №170
вул. Ярославська, 6, 5 поверх бізнес-центру