Цикл безкоштовних відкритих програм: “ТАЄМНИЦІ ТИБЕТУ!” Залиште і Ви свою заявку!
ФОРМАТ ПРОГРАМИ - ВІДКРИТИЙ! Лідерство. Вплив. Самореалізація. Хтось з відомих вчених сказав, що буддизм починається там, де закінчується психологія! Це правда. І ми говоримо не про буддизм взагалі, а про унікальний, маловідомий та наскрізь проникнутий особливими знаннями тибетський буддизм. Ці знання безперечно дадуть Вам можливість навчитися керувати тими ситуаціями власного життя, якими інші керувати не в змозі! Автор програми: Володимир Коливай, член Української Асоціації Менеджмент Консультантів, генеральний директор СП "ІМІДЖ ОСВІТА" при Києво-Могилянській Академії. Програма у відкритому форматі для всіх бажаючих!

Аудиторію майстер-класу традиційно складають ті, кого цікавить особистісний ріст та маловідома психологія: молодь, студенти, представники посольств, управлінці вищої та середньої ланки, держслужбовці, медики та, звичайно, члени Європейської Бізнес Асоціації, Британо-Української професійної мережі (Британська Рада), Української асоціації менеджмент консультантів, Української Асоціації Якості, Британо-Української Торгової Палати, Шведсько-Українського бізнес-клубу... Приєднуйтеся до ділової еліти України! Беріть свій успіх у власні руки!

Перегляньте резюме автора програми та зареєструйтеся в розділі "Контакти" цього сайту, ретельно заповнивши всі пункти анкети та зробивши примітку "Таємниці Тибету!".

Чекаємо на наступній програмі, інформація про яку Вам буде завчасно надіслана!

* Релігійні та політичні теми на майстер-класі підніматися не будуть!


© Анданте, бізнес-майcтерня 1991-2019
При будь-якому використанні матеріалів,
посилання на сайт business-trainings.kiev.ua є обов'язковим.
(044) 496-20-76, 496-20-77
Пошта: 04070, Київ-70, а/с №170
Нижній вал, 7-9, центральний вхід, 3 поверх