Важливо знати: “Три Закони “Анданте!”
Колись мудра людина сказала: «Купуючи квиток на концерт, не дивіться, чия музика буде виконуватися: Баха, Моцарта чи Верді? Але обов’язково зверніть увагу, в чиєму саме виконанні будуть звучати твори цих композиторів. Адже виконання – ось що найголовніше у концерті!». Отже, як керівник департаменту тренінгів "Анданте", із задоволенням ділюся баченням того, якою ми бачимо роль бізнес-тренера.

Закон «Анданте» №1.

  • «Зміни навколо себе може зробити лише той, хто сам змінився з середини!»

Люди схильні вважати, що якщо вони отримали якусь нову інформацію, то змінилися і самі. Але це не зовсім так, як здається на перший погляд. Знання, самі по собі, нікому нічого не гарантують. Ми можемо перечитати гори книг з філософії чи менеджменту, стати релігійними чи більш освіченими, але при цьому залишатися все тими ж. Ми забуваємо про необхідність справжніх змін – змін всередині нас. А це – найголовніше!

Закон «Анданте» №2.

  • «Інформація стає корисною лише тоді, коли тренер передає її, як власний, пережитий досвід!»

Можна обговорювати формат тренінгу чи його ціну, дискутувати про наповнення чи нюанси програми. Все це добре. Але чомусь знову пригадується вислів: "Виконання – ось що є найголовнішим у концерті!» Чи не так?

Закон «Анданте» №3.

  • «Людину може змінити лише її власне бажання змінюватися!»

Справжній тренер не той, хто перетворює роботу групи на власне шоу. Справжній тренер той, хто вміє повернути людину обличчям в глибину себе!

Оксана Литвиненко, Керівник департаменту тренінгів.

* Всі тренінги розроблені та проводяться бізнес-консультантом Володимиром Коливаєм, генеральним директором СП "ІМІДЖ ОСВІТА" при Києво-Могилянській Академії, членом Української Асоціації Менеджмент Консультантів (дивіться розділ "Про тренера").

Все, що стосується жестів та невербальних комунікацій, бізнес-тренер взяв з власного досвіду диригентської кар'єри та з арсеналу тренувань у Чан Чун Зунга - професора Ханойської асоціації східних єдиноборств. Цікавими знаннями програму доповнять модулі з книги "Як бути щасливим на роботі?". Якщо ж ми витрачаємо на роботі половину життя, то чому б її не перетворити на місце, де можна постійно жити з радістю в душі та посмішкою на обличчі? Автором опрацьовано багато маловідомої інформації, яка не є доступною на ринку книг.


© Анданте, бізнес-майcтерня 1991-2019
При будь-якому використанні матеріалів,
посилання на сайт business-trainings.kiev.ua є обов'язковим.
(044) 496-20-76, 496-20-77
Пошта: 04070, Київ-70, а/с №170
Нижній вал, 7-9, центральний вхід, 3 поверх