ТРЕНІНГ: “Лідерство” - програма для менеджерів різних рівнів.
ГЛИБИННА ПСИХОЛОГІЯ. ОСОБИСТІСНИЙ РІСТ. УСПІХ. Кожен з нас пливе в океані життя і шукає свій острів. І в кожного він свій. Читання книг та просто розмови, як бачимо, багато користі не дають. Проте, є багато цікавих шляхів, які дійсно приносять повноцінне життя, наповнене щастям. Тож, знайти себе не так уже й складно! Лише треба правильно шукати! Автор програми: Володимир Коливай, член Української Асоціації Менеджмент Консультантів, генеральний директор СП "ІМІДЖ ОСВІТА" при Києво-Могилянській Академії. Формат програми: корпоративне замовлення!

* З метою уникнення плагіатів, основна програма бізнес-тренером презентується під час зустрічі!

СТИСЛА ПРОГРАМА:

  • Система підготовки менеджерів з урахуванням специфіки роботи компанії
  • Лідерство за різними існуючими системами в світі. Варіантність.
  • Лідер-менеджер як частина корпоративної культури.
  • Лідер-менеджер як барометр та двигун в конкуренції.
  • Система тренування навичок керівників міні-підрозділів.
  • Психологічні, корпоративні, соціальні норми при управлінні людьми.

Додаток: "Колись, спілкуючись зі Стівеном Кові..."

Колись, спілкуючись зі Стівеном Кові, я зрозумів таке: в погоні за успіхом (грошима та владою) нам не має справи до того, що там і як впливає на наш розум. У власних «наполеонівських планах» нас мало цікавить наш внутрішній світ. Та, потрапивши під вплив матеріалізму одного разу, ми стаємо впійманими на все життя. Хіба не сумно бачити, як відбувається добровільне самоув’язнення: спочатку ми привчили себе думати, що ми живемо лише одне життя і все треба брати силою. От і хочемо втовпитися всі в одні й ті ж вузькі двері матеріального успіху, наче іншого щастя в світі й не існує.Але сила буває різною, як і лідерство!Процитую епізод з трактату Шантидеви, професора першого в світі університету Наланда (Індія):

«Вони конкурують з рівними собі. Вони плазують перед тими, хто над ними. Вони зневажають, тих, хто нижче від них... Вони зляться, коли ви праві. Вони сумують, коли вам радісно. Коли ж буде хоч якась користь від цих людей?».

Хіба це не про сьогодення? Уявіть собі! Це було сказано ще у VIII сторіччі! Правда, мало що змінилося? Правда, не хочеться бути саме ось таким героєм в лапках? Жана Д’Арк теж була лідером! Коперник і Караваджо, Платон і Конфуцій, Сократ і Ейнштейн - це все лідери з великої букви! Тільки ми, на диво, чомусь копіюємо лише егоїстичних кар’єристів, звужуючи це широке поняття до своїх власних рамок…Погляньте на великі постаті в історії людства! Вони ж були такими, як і ми! А ким стали? Адже те, що може хоч одна людина на землі – може кожен із нас! Будьте гідними! Будьте сміливими! Будьте чесними перед самим собою! Живіть для інших! Служіть іншим! Служіть добру! Ось такого лідерства я всім від душі бажаю!

Але для цього потрібно буде ніколи не втрачати віру в себе! Навіть тоді, коли в вас уже не вірить ніхто!

* Всі тренінги розроблені та проводяться бізнес-консультантом Володимиром Коливаєм, генеральним директором СП "ІМІДЖ ОСВІТА" при Києво-Могилянській Академії, членом Української Асоціації Менеджмент Консультантів (дивіться розділ "Про тренера").

Читайте про лідерство очима "Анданте" тут...

Дивіться детальніше про автора тут...

Бронюйте собі місце завчасно, вказавши у анкеті ВСІ деталі!..

Пропонований тренінг ставить акцент на внутрішню силу, самоконтроль та реальні механізми досягнення щастя!

* Відвідайте компанію, якою представлено цей проект та вивчіть англійську раз і назавжди: СП “ІМІДЖ ОСВІТА” при Києво-Могилянській Академії - курси англійської преміум класу!


© Анданте, бізнес-майcтерня 1991-2019
При будь-якому використанні матеріалів,
посилання на сайт business-trainings.kiev.ua є обов'язковим.
(044) 496-20-76, 496-20-77
Пошта: 04070, Київ-70, а/с №170
Нижній вал, 7-9, центральний вхід, 3 поверх