ОСОБИСТІСНИЙ РІСТ: “Трансформація проблем - секретна зброя буддистів!”
ФОРМАТ ПРОГРАМИ - ВІДКРИТИЙ! Лідерство. Вплив. Самореалізація. Багато-хто з вас уже неодноразово відвідував майстер-класи Володимира Коливая, члена Української Асоціації Менеджмент Консультантів, та знайомий з його майстер-класами «Острів в Океані" та "Таємниці Тибету". Майстер-класи створено за одноіменною книгою Володимира Коливая, і вони вже стали своєрідною візитною карткою бізнес-тренера. Це одна з нових програм з акцентом на розширенні прихованих здібностей кожного з нас та нових можливостей в особистісному рості! Автор програми: Володимир Коливай, член Української Асоціації Менеджмент Консультантів, генеральний директор СП "ІМІДЖ ОСВІТА" при Києво-Могилянській Академії. Програма у відкритому форматі для всіх бажаючих!

На фото: Олена Мельник, учасниця попередньої програми "Трансформація проблем - секретна зброя буддистів".

Цей майстер-клас є відкритою для всіх бажаючих програмою! Оскільки серед бізнес-еліти вона користуються великою популярністю, будь ласка, бронюйте вчасно собі місце в розділі «Контакти» цього сайту! Невдовзі Вам буде надіслано результати обробки Вашої анкети. Минулі дві програми пройшли в чудовій атмосфері та налічували біля 500 учасників. Серед них були гості з різних міст України та Росії, Польщі Німеччини та Швеції.

Чекаємо на реєстрацію Вас та Ваших знайомих! Програма, як завжди, безкоштовна, але необхідна Ваша вчасна реєстрація з усіма деталями, які вимагаються анкетою. Нижче приведена стисла програма майстер-класу:

ОСНОВНА ЧАСТИНА

 • Погляд всередину себе: як сприймати знання, які є секретом?
 • Персональні прийоми самоконтролю Далай-Лами (Цікаві факти про нього...).
 • Погляд всередину себе.
 • Чотири хвилі нашого життя.
 • Що нас всіх об'єднує?
 • Людина-піщинка та привнесення сенсу в своє існування.
 • Головний ворог - всередині.
 • Що таке Бодхічітта, або чому можна обійтися і без релігії.
 • Великий план або життя як проект!
 • Питання- відповіді, спільна дискусія.

ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА

 • Відповіді тренера на питання по програмі.
 • Відповіді учасників на питання тренера.
 • Відповіді на інші питання (крім релігії та політики).
Релігійні та політичні теми на майстер-класі підніматися не будуть! Аудиторія майстер-класу має чітко окреслені рамки: члени Європейської Бізнес Асоціації, Британо-Української професійної мережі (Британська Рада), Української асоціації менеджмент консультантів, Української Асоціації Якості, Британо-Української Торгової Палати, Шведсько-Українського бізнес-клубу, Нордік Бізнес Мережі в Україні, представники посольств, управлінці вищої та середньої ланки та ті, кого цікавить особистісний ріст та психологія. Зверніть особливу увагу: на кожного учасника має бути заповнена анкета окремо з повними контактними даними. При наданні недостовірної, або неповної інформації в анкеті в розділі "Контакти", організатор залишає за собою право не брати таку анкету до розгляду.

Всі тренінги розроблені та проводяться бізнес-консультантом Володимиром Коливаєм, генеральним директором СП "ІМІДЖ ОСВІТА" при Києво-Могилянській Академії, членом Української Асоціації Менеджмент Консультантів (дивіться розділ "Про тренера").

Все, що стосується жестів та невербальних комунікацій, бізнес-тренер взяв з власного досвіду диригентської кар'єри та з арсеналу тренувань у Чан Чун Зунга - професора Ханойської асоціації східних єдиноборств. Цікавими знаннями програму доповнять модулі з книги "Як бути щасливим на роботі?". Якщо ж ми витрачаємо на роботі половину життя, то чому б її не перетворити на місце, де можна постійно жити з радістю в душі та посмішкою на обличчі? Автором опрацьовано багато маловідомої інформації, яка не є доступною на ринку книг.

Фотозвіт з цієї програми...

Вам буде цікаво переглянути відгуки про майстер-класи цього циклу!

Дивіться детальніше про автора тут...

Бронюйте собі місце завчасно, вказавши у анкеті ВСІ деталі!..

Оксана Литвиненко: "Що таке майстер-клас?


© Анданте, бізнес-майcтерня 1991-2019
При будь-якому використанні матеріалів,
посилання на сайт business-trainings.kiev.ua є обов'язковим.
(044) 496-20-76, 496-20-77
Пошта: 04070, Київ-70, а/с №170
Нижній вал, 7-9, центральний вхід, 3 поверх