Як замовити розробку іншої теми для корпоративного тренінгу?
КОРПОРАТИВНІ ЗАМОВЛЕННЯ ОКРЕМИХ ТЕМ. Скільки компаній - стільки й проблем. Тому замовлення окремих тем є абсолютно нормальним явищем. Для "Анданте" - це завжди внесення свіжості в процес роботи. Звертайтеся в "Анданте" і Ви швидко отримаєте професійне вирішення проблеми!

  • Отримайте перевагу над конкурентами: замовте власну тему тренінгу з питань, які Вас цікавлять!

Якість гарантовано!

Всі тренінги розроблені та проводяться бізнес-консультантом Володимиром Коливаєм, генеральним директором СП "ІМІДЖ ОСВІТА" при Києво-Могилянській Академії, членом Української Асоціації Менеджмент Консультантів (дивіться розділ "Про тренера").

Все, що стосується жестів та невербальних комунікацій, бізнес-тренер взяв з власного досвіду диригентської кар'єри та з арсеналу тренувань у Чан Чун Зунга - професора Ханойської асоціації східних єдиноборств. Цікавими знаннями програму доповнять модулі з книги "Як бути щасливим на роботі?". Якщо ж ми витрачаємо на роботі половину життя, то чому б її не перетворити на місце, де можна постійно жити з радістю в душі та посмішкою на обличчі? Автором опрацьовано багато маловідомої інформації, яка не є доступною на ринку книг.

ЗАБРОНЮВАТИ СОБІ МІСЦЕ АБО ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ПРОГРАМУ

* Відвідайте компанію, якою представлено цей проект та вивчіть англійську раз і назавжди: СП “ІМІДЖ ОСВІТА” при Києво-Могилянській Академії - курси англійської преміум класу!


© Анданте, бізнес-майcтерня 1991-2019
При будь-якому використанні матеріалів,
посилання на сайт business-trainings.kiev.ua є обов'язковим.
(044) 496-20-76, 496-20-77
Пошта: 04070, Київ-70, а/с №170
Нижній вал, 7-9, центральний вхід, 3 поверх