Статті

Не варто недооцінювати важливість цього розділу. Адже, статті - це стисло подані знання через призму власного досвіду. Переглянувши їх, можна своєчасно отримати надзвичайно важливу інформацію, для пошуку якої довелось би витратити море дорогоцінного часу! Переважна більшість статей, які Ви тут знайдете, включені в книгу бізнес-тренера “Трансформація проблем - секретна зброя буддистів!” з циклу “Таємниці Тибету!”. Гарного Вам перегляду!

“Я купив не фотоапарат?! А що?”

Схоже, що ми інколи недооцінюємо справжні поради. Пригадується коротка розмова з татом після придбання мною нового «Нікона». «А знаєш, ти купив не фотоапарат?» Я оторопів і здивовано чекав на пояснення. - «Ти купив не фотоапарат- ти купив можливість!» - продовжив тато...

Автор: Володимир Коливай (Volodymyr Kolyvai):

Хто такий Вчитель з великої букви?

Ми шукаємо собі кумирів для наслідування. Читаємо, як розбагатіти, як стати відомим. А хтось подумує і про те, як не прожити життя даремно в погоні за славою та грошима. Чудово! Чи не час пошукати собі справжнього Вчителя?

Автор: Володимир Коливай (Volodymyr Kolyvai):

Піст “по-індійські”: все життя і у всіх поколіннях!

Один мій знайомий брамін колись шокував мене своїм нестандартним запитанням: "Як ваше християнство може в піст не дозволяти пить прихожанам водку, матюкатися, їсти м'ясо і тому подібне, а потім настає певна дата і все це знову стає дозволено?"

“Привіт, друзі!”

Кажуть, щоб відчути всю повноту життя, необхідно більше спілкуватися з малюками та людьми зрілого віку. А ми всією командою вирішили відвідати ще й прадавнього друга людини - коня!

Автор: Володимир Коливай (Volodymyr Kolyvai):

Знайомтеся: перший університет у світі!

Чи знаєте Ви, що першим університетом у світі був університет Наланда, який був заснований ще в III сторіччі до нашої ери? В Наланді викладали наукові та філософські дисципліни біля 1500 професорів! Там одночасно навчалося понад 10000 студентів-монахів з Індії, Греції, Персії, Китаю..! Площа Наланди вражала своєю масштабністю. Уявіть собі: бібліотечний фонд “Наланди” перевищував 9 мільйонів томів безцінних першоджерел! Тут на високому рівні викладалися: логіка, астрологія, математика, медицина, психологія, мистецтво диспуту, філософія та інші предмети. Це було ціле місто науки!

Автор: Володимир Коливай (Volodymyr Kolyvai):

“Аналізуючи своє власне життя...”

Не знаю, чи вам доводилося спостерігати такий факт: у випадку, коли людина сама по собі негативна і всі про це знають, то її 9 негативних якостей, з десяти, стають звичним явищем і не привертають особливої уваги. В той же час, якщо людина, яка з десяти позитивних якостей має всього одну негативну, саме вона попадає під шквал нищівної критики за принципом: «Та як же це можна!», «Та що ж він/вона собі дозволяє!» і т.п. Чому так?

Автор: Володимир Коливай (Volodymyr Kolyvai):

Спогади бізнес-тренера про пам’ятні події в його житті.

Коли ти працюєш з людиною поруч, то дізнаєшся про неї дуже цікаві речі, ті, про які мало хто знає. Ви самі знаєте, як це відбувається. Тоді глибше розумієш ту, чи іншу рису характерау людини, звідки і яким шляхом вона набута. Сподіваюся, що ці маловідомі факти викличуть у читача цікавість...

Автор: Володимир Коливай (Volodymyr Kolyvai):

“Мрії завжди збуваються! Але не завжди наші...”

До глибини душі розумію всіх пошукачів роботи, їхні хвилювання та надії. В цій статті хочу дати декілька корисних порад, виходячи з власного досвіду проведення інтерв'ю з претендентами на VIP-посади. Користуйтеся досвідом, застосовуйте його, досягайте й діліться досягненнями з іншими!

Автор: Оксана Литвиненко, CEO

Чому саме тибетський буддизм?

Мене часто запитують, чому саме тибетський буддизм? Якщо коротко, то він не має містики, необґрунтованих вірувань у щось напівміфічне, а повертає погляд людини до справжньої реальності, всередину.

“Секрет на вушко”

Як часто ми недооцінюємо важливість спілкування “на Ви”... Але це, дійсно, важливо! Якщо Ви до цього ніколи над цим глибоко не замислювалися, то виникне питання: “А чому?" Поділюся своїм досвідом, очевидно, давши Вам нову тему для роздумів...

© Анданте, бізнес-майcтерня 1991-2019
При будь-якому використанні матеріалів,
посилання на сайт www.business-trainings.kiev.ua є обов'язковим.
(044) 496-20-76, 496-20-77
Пошта: 04070, Київ-70, а/с №170
Нижній вал, 7-9, центральний вхід, 3 поверх