Останні проекти

В цьому розділі переважно фотозвіти про вже проведені програми та їх коротке описання! Більшість з них аналогів на тренінговому ринку не мають. Вам, очевидно, буде цікаво переглянути як фотозвіти, так і коротку інформацію, яка їх супроводжує! Хотілося б бачити і Вас одним з учасників програм “Анданте”! Реєструйтеся в розділі “Контакти”! Впливові відгуки можна переглянути тут...

Швеція завжди викликає до себе повагу! Привітні усмішки тутешніх мешканців, повні гідності та тепла обличчя, ідеальна чистота всюди - це лише зовнішні ознаки того, що характеризує Швецію. Чого ще не знають шведи в цьому житті? Чи можна взагалі їх чимось здивувати? Саме це "Анданте" і спробувало зробити. І, як бачимо, все закінчилося успішно! Ми впевнені, що Ви отримаєте позитивні враження від перегляду фото з цього чудового міста та майстер-класу!

Презентація програм “Анданте” в Стокгольмі!
  (38 фотографій)

По Індії краще подорожувати довго і власним маршрутом, складеним за допомогою тих, хто Індію вже полюбив. Подорожуйте разом з нашим слайд-шоу, де ми зафіксували незабутні вершини гір, фрагменти з навчання в Його Святості Далай-Лами та вечір, проведений з Річардом Гіром під зоряним небом святої Бодхгаї!

Унікальна експедиція команди “Анданте” до Індії!
  (84 фотографій)

Серед замовників програм "Анданте" - найреспектабельніші вітчизняні та закордонні організації. Ця подія відбулася для членів Британсько-Української Професійної Мережі - тих, хто закінчив британські вузи та мають тісні зв'язки з Великою Британією. Метою майстер-класу ("Острів в Океані") було розширення світоглядного досвіду її учасників. Вона викликала особливу цікавість, як специфікою інформації, так і стилем її подачі.

Майстер-клас “Острів в Океані” на замовлення Британської Ради в Україні!
  (9 фотографій)

Під егідою Далай-Лами відбулася міжнародна конференція інституту "Mind and Life" (США), яка пройшла в Делі і була присв'ячена маловідомим дослідженням роботи людського розуму. Вона носила закритий характер, а Далай-Лама особисто затверджував список всіх запрошених. В цілому, аудиторія складалася з VIP-гостей, провідних науковців, психологів з університетів Оксфорду, Вісконсіна, Еморі, Бомбея, Гарварду та перших представників провідних релігій Індії. Тренери "Анданте" були запрошені офісом Далай-Лами на правах VIP- гостей. Вчені шоковані результатами цієї конференцїї...

Анданте на закритій конференціії “Mind and Life”: вчені шоковані результатами!
  (113 фотографій)

Колись в Альберт-Холі (Лондон) Далай-Лама (українською: "Океан Мудрості") шокував еліту Об'єднаного Королівства наступними словами...

Офіс “Анданте” в гостях у Його Святості Далай-Лами з приватним візитом! Індія, 25 грудня, 2012 року.
  (4 фотографій)

Нещодавно в Лондоні вийшла книга двох харизм: Лоуренса Майзенберга, бізнес-консультанта зі світовим ім'ям, та Далай-Лами, знавця особливої, маловідомої психології! В книзі під назвою "Шлях справжнього лідера" зібрані дискусії на тему лідерства, які тривали між ними ціле десятиліття! Отже, новий погляд на свої можливості - це завжди цікаво! Чому б з ним не познайомитися?

Європейська Бізнес Асоціація та Клуб Ділових Людей в “Океані” нових знань!
  (92 фотографій)

Нещодавно у великій залі готелю «InterContinental» відбувся черговий майстер-клас В. Коливая за його однойменною книгою "Трансформація проблем – секретна зброя буддистів". Ця програма є візитною карткою бізнес-тренера. Завдяки акценту на науковій частині тибетського буддизму та свідомому уникненні дебатів на тему релігії чи політики, цей майстер-клас було перетворено в унікальне явище в бізнесі! За словами самого автора, успіх популярності цих програм серед бізнес-еліти полягає в тому, що автор ставить акценти не на релігії, а на головних цінностях тибетського буддизму: на співстражданні, дисципліні, самопізнанні та самоконтролі.

Резонансний майстер-клас для бізнес-еліти Києва! Готель “InterContinental”.
  (40 фотографій)

З успіхом пройшов черговий майстер-клас "Трансформація проблем в топ-менеджменті!" (інша назва: "Трансформація проблем - секретна зброя буддистів!"). Комфортне місце проведення, приємні та ерудовані люди, цікава та корисна програма об'єднали цього вечора всіх разом. Про важливість та актуальність теми майстер-класу говорить вже сама його назва! Акцент на психології та науковій частині буддизму, свідоме уникнення дебатів на тему релігії чи політики давно характеризують цей майстер-клас як унікальне явище в бізнесі.

“Трансформація проблем в топ-менеджменті “.  Зустрічає Opera Hotel Kyiv!
  (39 фотографій)

Програма "No-Stress Management" або "Трансформація проблем - секретна зброя буддистів!" проходила в бізнес-центрі "Форум" 4 рази поспіль, кожного разу збираючи більше 160 учасників бізнес-аудиторії. Вона, по своїй суті, унікальна, оскільки поєднує відпрацювання навичок із особистісного росту, лідерства, управління часом та менеджменту одночасно.

“No-Stress Management” у бізнес-центрі “Форум”!
  (8 фотографій)

На черговому засіданні HR-комітету Європейської Бізнес Асоціації пройшов майстер-клас "Новий погляд на особистісний ріст". Очевидно, що бізнес сьогодні шукає нові, більш гармонійні шляхи свого розвитку. Це стосується, в першу чергу, багатонаціональних команд міжнародних компаній. Останні наукові досягнення стали, як ніколи, в пригоді

Майстер-клас для HR-комітету Європейської Бізнес Асоціації (Львів)
  (8 фотографій)
 <  1 2 3 4 >
© Анданте, бізнес-майcтерня 1991-2020
При будь-якому використанні матеріалів,
посилання на сайт business-trainings.kiev.ua є обов'язковим.
(044) 496-20-76, 496-20-77
Пошта: 04070, Київ-70, а/с №170
Нижній вал, 7-9, центральний вхід, 3 поверх