Останні проекти

В цьому розділі переважно фотозвіти про вже проведені програми та їх коротке описання! Більшість з них аналогів на тренінговому ринку не мають. Вам, очевидно, буде цікаво переглянути як фотозвіти, так і коротку інформацію, яка їх супроводжує! Хотілося б бачити і Вас одним з учасників програм “Анданте”! Реєструйтеся в розділі “Контакти”! Впливові відгуки можна переглянути тут...

Програма відбулася 16 листопада 2013 року в President Hotel та налічувала біля 200 учасників. Вона була підготовлена за маловідомими матеріалами лекцій Далай-Лами в університах Ґарварду, Стенфорду, Еморі та інших. Автор включив і деякі унікальні матеріали з закритої міжнародної конференції Mind and Life.

“Немає злості - нема й ворогів!”
  (92 фотографій)

СП "ІМІДЖ ОСВІТА" при Києво-Могилянській Академії запрошує вивчити англійську мову - "Раз і назавжди!" Найвимогливіших слухачів чекають відділення на Харківському масиві, Пушкінській та два відділення на Подолі: одне при Києво-Могилянській Академії, інше - в сучасному комфортабельному бізнес-центрі, поруч з метро по вулиці Ярославській, 6 загальною площею біля 500 кв.м! Англійська з найвищим рівнем гарантій якості для дорослих та дітей, загальна та ділова англійська, підготовка до міжнародних сертифікатів. Вивчайте мову з професіоналами!

Відкрито нове відділення головної компанії в сучасному бізнес-центрі на Подолі: 500 кв.м!

Перегляньте, будь ласка, фотозвіт з програми: "Трансформація проблем: непізнані ментальні можливості людини", яка була проведена в травні 2013 року для учнів МВА програми, керівників та власників успішних бізнесів в Україні! Психологічні аспекти тибетського буддизму прийшлися до душі топ-менеджерам, які без перебільшення є діловою елітою України, як і КМБШ, в якій вони з успіхом закінчують навчання!

Зустріч з Володимиром Коливаєм в Києво-Могилянській Бізнес Школі на MBA програмі!
  (57 фотографій)

"Анданте" бізнес-майстерня" розпочала спільний проект з транснаціональною корпорацією SAMSUNG Electronics Україна в проведенні бізнес-тренінгів для керівників ІТ відділів на тему: лідерство, менеджмент та особистісний ріст! Погляньте на транснаціональну корпораціюї очима бізнес-тренера...

“Анданте бізнес-майстерня” виграла тендер та стала провайдером для компанії SAMSUNG!

29 вересня "Анданте" бізнес-майстерня провела зустріч з Баррі Керзіним, доктором медичних наук, письменником, ченцем та персональним лікарем Далай-Лами, який відвідав Україну з унікальною лекцією секулярного (світського) буддизму. Баррі представив наукову та маловідому частину тибетського буддизму: глибинну психологію, медицину тощо.

Бізнес і здоров’я: на запрошення “Анданте”, Україну відвідав персональний лікар Далай-Лами!
  (55 фотографій)

Європейська Бізнес Асоціація провела зустріч зі знаним в наукових колах лектором, письменником, доктором медичних наук, персональним лікарем Далай-Лами, - Баррі Керзіним, який відвідав Україну на запрошення Володимира Коливая, бізнес-тренера "Анданте"!

Доктора медичних наук Баррі Керзіна, персонального лікаря Далай-Лами, зустрічає Європейська Бізнес Асоціація (Львів).
  (32 фотографій)

За сприяння "Анданте" бізнес-майстерні відбулася пряма дискусія з Баррі Керзіним - персональним лікарем Далай-Лами в "Школі здоров'я" Європейської Бізнес Асоціації!

Зустріч з персональним лікарем Далай-Лами, “Школа здоров’я” Європейської Бізнес Асоціації! (Київ).
  (33 фотографій)

В рамках програми "Школи персональних асистентів" був проведений ряд майстер-класів з лідерства та психології. Програма мала успіх, адже була розрахована на найрозвинутіших представників "слабкої половини". Весела атмосфера, обмін досвідом та гармонійний баланс між теорією та практикою зробили цю програму насиченою та корисною! Зі слів авторів програми, учасників без перебільшення можна назвати "Гордістю нації!"

Програми на замовлення центрального офісу Європейської Бізнес Асоціації!
  (89 фотографій)

Багато-хто з вас уже неодноразово відвідував майстер-класи члена Української Асоціації Менеджмент Консультантів, Володимира Коливая, та знайомий з програмами «Острів в Океані» та «Трансформація проблем – секретна зброя буддистів!». Вони вже стали своєрідною візитною карткою бізнес-тренера. "Ментальні можливості людини" - це програма з того ж з циклу: "Таємниці Тибету!". Вона пройшла в чудовій атмосфері взаємодії та співпраці. Дві останні програми відвідали учасники з різних міст України та Росії, Польщі, Німеччини та Швеції. Ця програма зібрала понад 230 гостей! Дивіться детальніше фотозвіт...

“Трансформація проблем - секретна зброя буддистів!” для бізнес-еліти Києва!
  (116 фотографій)

Ми багато знаємо, та не все можемо! Ми багато хочемо, та мало досягаємо... Дешеві знання нам пропонують на кожному кроці, а цінні знання сьогодні знайти не так вже й легко. Вони добуваються працею, та передаються з рук в руки від справжніх майстрів справжнім учням! Де ці майстри? Де ці учні? Що потрібно, щоб все було навпаки? Виявляється, небагато: трішечки цікавості та часу для себе!

“Шлях справжнього лідера” для Європейської Бізнес Асоціації та Клубу ділових людей!
  (86 фотографій)
 <  1 2 3 4 >
© Анданте, бізнес-майcтерня 1991-2020
При будь-якому використанні матеріалів,
посилання на сайт business-trainings.kiev.ua є обов'язковим.
(044) 496-20-76, 496-20-77
Пошта: 04070, Київ-70, а/с №170
Нижній вал, 7-9, центральний вхід, 3 поверх